بازی رو دست به دست کن!
با اهدای اسباب بازی‌های خود، در ساختن دنیایی شادتر برای کودکان سهیم باشید.

سه قدم تا دست به دست کردن بازی

1

ثبت نام برای اهدای اسباب بازی

2

جمع‌آوری اسباب‌ بازی‌های اهدایی توسط دیوار و الوپیک

3

توزیع اسباب بازی‌های دریافتی در مناطق کم‌برخوردار

چرا بازی، چرا اسباب بازی؟

اسباب بازی چیزی بیش‌تر از وسیلهٔ بازی برای کودکان است. اسباب بازی، توانایی ذهنی کودکان را تقویت می‌کند، تخیل آن‌ها را به کار می‌اندازد و در برقراری ارتباط به کمکشان می‌آید.

کودکان با بازی کردن یاد می‌گیرند، با عروسک‌ها و ماشین‌های کوچک سرگرم می‌شوند و به کمک بازی‌های فکری ذهنشان خلاق‌تر می‌شود و توانایی‌های حل مسئله را می‌آموزند.

با اسباب‌ بازی‌‌، کودکان دنیایی شادتر و ذهنی پویاتر خواهند داشت.

چگونه به کمپین «بازی رو دست به دست کن» اسباب بازی اهدا کنم؟

فقط کافی‌ست فرم زیر را پر کنید. همکاران کمپین در «دیوار» برای دریافت اسباب بازی‌ها با شما تماس خواهند گرفت و سفیران «الوپیک» در زمان و آدرسی که شما تعیین کرده‌اید، حاضر می‌شوند و بعد از توزیع اسباب بازی‌ها به شما اطلاع داده خواهد شد.

اسباب بازی های اهدایی به کمپین «بازی رو دست به دست کن» چه می شوند؟

تمام اسباب‌ بازی‌های اهدایی به کمک موسسه خیریه «کودکان فرشته‌اند» و با همراهی «قهرمانان ورزشی» در مناطق کم‌ برخوردار استان‌های گوناگون کشور پخش خواهد شد. «دیوار» و «کمیسیون اخلاق کمیتهٔ ملی المپیک و پارالمپیک» بر کیفیت اجرای این فعالیت خیرخواهانه نظارت کامل خواهند داشت.

چه اسباب بازی هایی برای اهدا به
کمپین «بازی رو دست به دست کن»
مناسب است؟

تمام تلاش «دیوار»، «کمیسیون اخلاق کمیتهٔ ملی المپیک و پارالمپیک» و موسسهٔ‌ خیریهٔ «کودکان فرشته‌اند» این است که اسباب بازی‌های اهدایی در بهترین حالت ممکن به دست کودکان برسد، اما با این وجود از شما تقاضا داریم که فقط اسباب بازی‌هایی اهدا کنید که سالم و تمیز هستند. اسباب بازی‌هایی که وضعیت قابل قبولی ندارند برای بازی کودکان مناسب نیستند و ممکن است تاثیر منفی بر روحیهٔ آن‌ها داشته باشند.

تو هم بازی رو دست به دست کن

برای اهدای اسباب بازی، لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.

هم دستان کمپین بازی رو دست به دست کن

«دست به دست» مجموعه اقدامات دیوار برای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی است. دیوار با اجرای برنامه‌های گوناگون «دست به دست» تلاش دارد که نقشی پویا در عرصه‌ی فعالیت‌های انسان دوستانه بازی کند.