راهنمای ثبت آگهی در سایت دیوار

1
788

فروش یک کالا در سایت دیوار مستلزم آگهی کردن آن در سایت دیوار است، در نتیجه برای اینکه بتوانید کالای خود را در دیوار بفروشید در گام اول باید نحوه درست آگهی کردن کالا را یاد بگیرید. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم مطلب زیر را بخوانید و سپس با استفاده از امکاناتی که دیوار فراهم کرده کالای مورد نظر خود را در دیوار آگهی کنید و آن را با بهترین شرایط و قیمت بفروشید.

پس از نصب اپلیکیشن دیوار، برنامه را اجرا و علامت (+) پائین صفحه را لمس کنید، سپس دسته‌بندی مناسب را برای آگهی‌ خود انتخاب کنید، تا مشتری به راحتی کالای فروشی شما را بیابد. هر گروه از کالاها به دسته‌های کوچکی تقسیم می‌شوند و در داخل آن‌ها مشخصات مخصوص هر کالا برای انتخاب وجود دارد. توجه کنید که هر چقدر دسته‌بندی و مشخصات شما دقیق‌تر باشد، مشتری کالای شما را راحت‌تر در جست‌وجو پیدا می‌کند.

سپس محل آگهی را انتخاب کنید. منظور از محل آگهی، محله‌ای است که کالای شما آنجاست. این کار باعث می‌شود تا مشتری با سنجش مسافتی که برای خرید کالا باید طی کند راحت‌تر تصمیم‌گیری کند.

حالا نوبت به افزودن عکس کالایی‌ست که قصد دارید آن را در دیوار بفروشید. در اینجا بهتر است چند عکس خوب در زوایای مناسب بارگذاری کنید زیرا یک عکس مناسب اطلاعات زیادی را درباره کالای شما به خریدار منتقل می کند. برای آشنایی با شیوه گرفتن یک عکس مناسب برای آگهی، می‌توانید اطلاعات مربوط به نکات گرفتن یک عکس با نور خوب را اینجا ببینید.

حالا وقت آن رسیده که قیمت فروش مد نظرتان را بنویسید، همچنین می‌توانید آگهی خود را به‌صورت توافقی یا معاوضه هم قرار دهید.

بعد از آن نوبت وارد کردن مشخصات تماس مانند ایمیل، تلفن و… است. در این مرحله با فعال کردن چت می‌توانید یک راه ارتباطی بیشتر با مشتری خود داشته باشید.

حالا یک تیتر گویا، بدون اغراق و ابهام برای آگهی‌تان بنویسید و یک توضیح کوتاه درباره چیزی که می‌خواهید بفروشید. در نوشتن تیتر و توضیح بسیار دقت کنید!

بعد از ثبت آگهی، دیوار برای شما یک کد ارسال می‌کند تا صحت شماره موبایلتان تأیید شود. حالا می‌توانید کد دریافتی را وارد کنید تا آگهی شما وارد فرآیند انتشار آگهی شود و در دیوار بی‌انتها و رایگان، خرید و فروش کنید.

در مطالب بعدی وبلاگ دیوار، نحوه نوشتن یک آگهی خوب در حوزه‌های مختلف نظیر خودرو، مسکن، وازم الکترونیک و… را به شما آموزش می‌دهیم. پس با ما همراه باشید تا بتوانید یک آگهی خوب بنویسید و فروش خوبی داشته باشید. همچنین می‌توانید تجربیات مفید خود درباره شیوه نوشتن و ثبت آگهی در دیوار را در بخش دیدگاه‌های این مطلب با ما به اشتراک بگذارید.

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید