راهنمای خرید لباس عروس کارکرده

0

خرید لباس عروس یکی از تجربه‌های دلنشین دختر خانم‌هاست. از آنجائی که خرید لباس عروس نو برای یک شب عروسی بسیار پرهزینه است، خرید لباس‌ عروسی که تن‌پوش اول نیست می‌تواند گزینه مناسبی باشد و مقداری از هزینه‌های مربوط به مراسم عروسی را کاهش‌ دهد.
اگر قصد خرید لباس عروس کارکرده را دارید و وقت آنچنانی برای جست‌وجو در مزون‌های مختلف را ندارید، بهتر است به سایت دیوار سری بزنید و با صرف زمان اندکی به راحتی لباس دلخواه خود را با توجه به بودجه‌تان، پیدا کنید.
البته باید توجه کنید که در خرید لباس عروس فقط توجه به مدل و قیمت لباس کافی نیست و باید فاکتورهای مهم زیادی را مدنظر قرار دهید تا خرید خوبی داشته باشید.
پیشنهاد می‌کنیم در این بخش از راهنمای خرید وبلاگ دیوار با ما همراه باشید تا نکات مهمی را که اغلب در خرید لباس عروس به آن‌ها بی‌توجهی می‌شود اما بسیار مهم هستند را با شما در میان‌ بگذاریم.

مدل لباس
 بهتر است قبل از مشخص کردن مدل لباس عروس، به این نکته توجه کنید که چه مدل لباسی برای شما مناسب است. به‌عنوان مثال افرادی که سرشانه پهن و بازوهای بزرگی دارند بهتر است لباسی با آستین کوتاه یا حلقه‌ای انتخاب کنند و به دنبال مدل‌های دکلته نباشند و یا افرادی که گردنی کوتاه دارند لباس‌هایی با یقه باز برای آن‌ها مناسب‌تر است زیرا گردنشان کشیده‌تر به چشم می‌آید.
روس را پرو کنید سپس از خودتان عکس بگیرید و با مقایسه عکس‌ها متوجه شوید که کدام مدل برای شما مناسب‌تر است.
یکی دیگر از نکات مهم در انتخاب مدل لباس عروس، توجه به فصلی ‌است که مراسم قرار است در آن زمان برگزار شود. اگر قرار است در فصل پاییز یا زمستان مراسم‌تان را برگزار کنید، بهتر است به سراغ لباس عروس‌های‌ دنباله‌دار نروید چون در این فصول به دلیل بارندگی، احتمال کثیف شدن دنباله لباستان بیشتر خواهد شد.

تودوزی لباس
پس از انتخاب مدلی مناسب و پیدا کردن آن از بین آگهی‌های دیوار، نوبت آن رسیده ‌است که لباس را از نزدیک ببینید. تودوزی لباس را به خوبی بررسی کنید که کاپ و فنر‌های آن سالم باشد و گن آن حالت اولیه‌‌اش را از دست نداده‌باشد تا لباس در تن شما خوش فرم و چشم‌نواز باشد.

سایز لباس
 هنگامی که خیالتان بابت تودوزی راحت شد، وقت آن می‌رسد که لباس را پرو کنید تا مطمئن شوید سایز لباس متناسب با قد و اندام شماست و نیاز به صرف هزینه مجدد برای تغییر سایز ندارید. بهتر است در زمان پرو لباس، چند بار با آن بنشینید، بلند شوید و دستانتان را بالا و پایین کنید تا مطمئن شوید سایز لباس مناسب شماست و هنگامی که آن را پوشیده‌اید احساس سختی نمی‌کنید. همچنین دقت داشته‌‌‌ باشید لباسی که انتخاب کرده‌اید خیلی سنگین نباشد؛ چون در مراسم عروسی حتماً به دلیل سنگینی‌اش اذیت خواهید‌شد.

تمیزی لباس
 در گام بعدی حتما تور، ساتن و دانتل لباستان را چک کنید تا نخ‌کش، کثیف و زرد نباشد و دانتل‌ها به خوبی چسبیده ‌باشند. اگر لباس عروسی را پسندید، اما ساتن و تور آن کثیف بود. ابتدا مطمئن شوید که لک و کثیفی آن با شست‌و‌شو پاک شود سپس آن را به خشک‌شویی ببرید.

فروش مجدد
ودر آخر اینکه اگر بعد از مراسم عروسی‌تان، قصد فروش مجدد لباس عروسی که خریدید را داشتید، بهتر است ابتدا آن را به خشک‌شویی ببرید و پس از اطمینان حاصل کردن از سالم بودن لباس، با قیمتی مناسب به همراه چند عکس خوب که ویژگی‌های لباس عروس شما در آن مشخص باشد در سایت دیوار آگهی کنید و بفروشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.