راهنمای نصب اپلیکیشن دیوار و ساخت حساب کاربری

4
5536
راهنمای نصب اپلیکیشن دیوار و ساخت حساب کاربری

یکی از راه‌های خرید و فروش بی‌واسطه مراجعه به سایت دیوار است، اما برای اینکه بخواهید کالای مورد نظر خود را برای فروش عرضه کنید باید بدانید چطور اپلیکیشن دیوار را نصب کنید و در دیوار حساب کاربری بسازید. بنابراین در این مطلب نصب اپلیکیشن دیوار و ساخت حساب کاربری را به شما آموزش می‌دهیم تا بتوانید با استفاده از امکانات دیوار کالای مورد نظر خود را، که شاید سال‌هاست از آن استفاده نکرده‌اید و نیازی به آن ندارید، در دیوار آگهی کنید و به فروش برسانید.

نصب اپلیکیشن دیوار
اپلیکیشن دیوار کاملاً رایگان است و برای دانلود آن کافی است از طریق کافه بازار، گوگل‌پلی یا اپ‌استور اسم دیوار را به فارسی یا انگلیسی جست‌وجو کنید، سپس گزینه نصب را انتخاب کنید و بعد از تمام شدن مراحل آن، اجازه مکان‌یابی خودکار را بدهید، تا در هر شهری هستید بتوانید آگهی همان شهر را بطور پیش‌فرض ببینید.

ساختن حساب کاربری در دیوار
برای آگهی گذاشتن در دیوار نیاز به حساب کاربری دارید. برای ساخت حساب کاربری ابتدا به بخش دیوار من بروید و روی گزینه ورود کلیک کنید.سپس شماره تماس را وارد کرده و پس از دریافت کد تأیید شهری را که می‌خواهید آگهی‌تان آنجا دیده شود مشخص‌کنید.
سپس نوبت ثبت حساب کاربری است، برای این کار شماره تلفن همراه خود را بنویسید و روی درخواست کد فعال‌سازی کلیک کنید.
خیلی زود دیوار برای شما یک کد پیامک می‌کند، که باید آن را در محل کد فعالسازی تایپ کنید. دیوار با فرستادن این کد از درستی شماره موبایل شما مطمئن می‌شود.
حالا در دیوار بی‌انتها و پر بازدید آگهی‌ها، رایگان آگهی بگذارید و خرید و فروش کنید.

4 دیدگاه‌ها

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید