نکات کاربردی گرفتن عکس از خودرو برای آگهی در دیوار

6
3617
نکات کاربردی گرفتن عکس از خودرو برای آگهی در دیوار ۱

خیلی مهم است که در هنگام گذاشتن آگهی در سایت دیوار از اتومبیل خود، چند عکس در زوایای مختلف بارگذاری کنید زیرا خریدار در بررسی اولیه از روی عکس و ظاهر اتومبیل، تصمیم به خرید می‌گیرد. البته هر عکسی برای آگهی مناسب نیست؛ بعضی عکس‌ها نور مناسبی ندارند یا عکس از زاویه مناسبی گرفته ‌نشده است.
در این مطلب قصد داریم نکات مفید و مهمی را با شما در میان بگذاریم تا عکس مناسبی از خودروی خود بگیرید و میزان بازدید از آگهی و امکان فروش خودروی خود را بالا ببرید.

نکات کاربردی گرفتن عکس از خودرو برای آگهی در دیوار ۳

خودرو را خوب تمیز کنید
اولین نکته برای داشتن یک عکس خوب از اتومبیل، توجه به تمیزی آن است. بنابراین قبل از عکس گرفتن، اتومبیل خود را حتماً تمیز کرده و آن را پولیش کنید تا جذابیت بصری‌اش بیشتر شود.

خودرو را در محلی خلوت پارک کنید
سپس آن را در مکان خلوتی پارک کنید تا عناصر اضافه داخل کادر عکس نباشد. همچنین از آنجایی که کادر عکس دیوار مربع است، دقت داشته ‌باشید که کادر عکس اتومبیلتان حتماً مربع باشد و برای عکاسی از نمای اصلی ماشین بهتر است تمام قسمت‌های اتومبیل داخل عکس قرار‌گیرد.

نور مناسب برای عکاسی از خودرو انتخاب کنید
خیلی مهم است که عکس آگهی شما، نور مناسبی داشته ‌باشد، نور مستقیم آفتاب برای عکاسی مناسب نیست و بهتر است از اتومبیل خود در سایه که از نور کافی نیز برخوردار است عکس بگیرید.

عکس از زوایای مختلف خودرو فراموش نشود
حتماً از زوایای داخلی و خارجی اتومبیل نیز عکس بگیرید. این جزئیات کمک می‌کند که توجه افراد به دیدن آگهی شما بیشتر شود.

نکات کاربردی گرفتن عکس از خودرو برای آگهی در دیوار ۲

انتخاب عکس اصلی آگهی
در هنگام بارگذاری عکس از اتومبیلتان، بهتر است که عکس اصلی (اولین عکس)، از نمای کلی خودرو باشد و سپس عکس‌های دیگر را بارگذاری کنید.
حالا می‌توانید با خیال راحت عکس‌های آگهی‌تان را روی دیوار بگذارید و خودروی خود را با قیمت و شرایط مناسب بفروشید.

6 دیدگاه‌ها

  1. خیلیم ممنونم بابت نکات خوبی که ارائه دادید ، حتما از این به بعد این نکات رو رعایت میکنم ، مرسی سایت دیوار

  2. سایت از روزی که قیمت ها را حذف کرده دیگه ارزشی نداره. قیمت مهم ترین عامل بود که بیننده می توانست با مقایسه قیمت ها خودروی مورد نظر خود را انتخاب و با فروشنده تماس بگیرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید