پرتکرارترین دلایل حذف آگهی در دیوار کدامند؟

2
306


شاید برای شما هم اتفاق افتاده که روی دیوار چیزی را آگهی کنید اما آگهی شما حذف شود. اگر این اتفاق برای شما پیش آمده حتما بارها از خود سئوال کرده‌ای که دلیل این امر چه می‌تواند باشد
ما در این مطلب قصد داریم ۵ دلیل مهم حذف آگهی در سایت دیوار را به شما بگوئیم تا رعایت آن  به‌راحتی و بدون هیچ مشکلی آگهی خود را ثبت کنید.
پس از حذف و یا عدم انتشار، دلیل آن از طریق ایمیل پستچی «دیوار»، به آدرس ایمیلی که در آگهی ثبت کرده‌اید، ارسال می‌شود؛ بنابراین برای اطلاع از این موارد حتما در زمان ثبت آگهی از صحیح وارد کردن آدرس ایمیل خود مطمئن شوید.

آگهی تکراری است
طبق قوانین «دیوار» امکان انتشار آگهی با محتوای مشابه وجود ندارد. درصورتیکه می‌خواهید مجددا آگهی مشابهی با آگهی‌های گذشته خود ثبت کنید باید ابتدا آگهی قبلی خود را از روی «دیوار» حذف کرده و پس از ۲۴ ساعت آگهی جدید را ثبت کنید. راهنمای حذف آگهی بصورت کامل در بخش «چگونه آگهی خود را حذف کنم؟» آمده است. این قانون با تکیه بر بازخورد کاربران و به‌منظور بهبود تجربه‌ کاربری وضع شده‌اند.

تبلیغ سایت و درج وب‌سایت و شبکه اجتماعی در دسته خدمات و با پرداخت هزینه لینک امکان‌پذیر است
درصورتی‌که قصد دارید آدرس وب‌سایت و یا شبکه‌های اجتماعی خود را در آگهی خود قرار دهید، این امکان تنها در دسته «خدمات» امکان‌پذیر است. در دسته «خدمات» امکانی فراهم شده است که شما می‌توانید با پرداخت هزینه، آدرس وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی خود را در فیلدهای آگهی قرار دهید. این گزینه امکان ویژه‌ای را در اختیار شما قرار می‌دهید که بازدیدکنندگان با کلیک بر روی آن به‌صورت مستقیم به آدرس ذکر شده فرستاده می‌شوند و دیگر نیازی به جست‌وجو و یا کپی کردن آدرس نیست.

درج مکرر آگهی مشابه در بازه کوتاه
در صورتی‌ که شما به‌صورت هم‌زمان چند آگهی مشابه را ثبت کرده باشید با این پیغام روبرو می‌شوید. همچنین پس از حذف آگهی تا ۲۴ ساعت قادر به ارسال آگهی با محتوای مشابه با آگهی حذف‌شده نیستید و در طول این زمان اگر اقدام به ثبت آگهی مشابه نمایید با پیغام «درج مکرر آگهی مشابه در بازه کوتاه» روبرو می‌شوید.

دسته‌بندی اشتباه است
برای سهولت در جست‌وجو و دسترسی کاربران «دیوار» به آگهی‌ها، دسته‌بندی‌هایی به‌وجود آمده‌اند. در هنگام ثبت آگهی با توجه به ماهیت محصول یا خدمت خود دسته‌بندی مشخصی را انتخاب می‌کنید، برای آگاهی بیشتر از دسته‌بندی‌های «دیوار» می‌توانید بخش «دسته‌بندی مناسب آگهی من چیست؟» را مطالعه کنید. پس اگر در هنگام ثبت آگهی دسته‌بندی خود را اشتباه انتخاب کرده باشید آگهی شما با این عنوان که «دسته‌بندی اشتباه است» رد می‌شود.

هر آگهی در یک شهر قابل انتشار است
طبق قوانین «دیوار» شما تنها می‌توانید هر آگهی را در یک شهر منتشر کنید. در صورتی ‌که آگهی منتشر شده‌ای بر روی «دیوار» دارید و می‌خواهید آگهی مشابه‌ای در شهر دیگر نیز منتشر کنید، آگهی شما با پیغام «هر آگهی در یک شهر قابل انتشار است» رد می‌شود.

اگر هیچ کدام از دلایل بالا برای آگهی شما صادق نبود و یا آگهی‌تان به دلیل دیگری حذف شده بود، این موضوع را از طریق گزینه «ارتباط با پشتیبانی» در پایین صفحه با ما مطرح کنید.

2 دیدگاه‌ها

  1. دلیل حذف بخاطر آگهی تکراری‌تون خیلی مسخره است
    وقتی من میخوام آگهی دو محصول متفاوت که عنواین و تصاویر متفاوتی دارن رو ثبت کنم، فقط به دلیل مشابه بودن سبک توضیحات آگهی های بنده رد میشه
    در حالی که اصلاً محصول، عنوان و تصاویر کاملاً مغایر با آگهی های دیگه هست.
    این اتفاق به مراتب پیش اومده و مشخص نیست کار کدام ناظر هست، تنها راه چاره هم این هست در ساعات مختلف سعی به ارسال مجدد آگهی کنیم تا نهایتاً ثبت بشه.
    امیدوارم یک کد ناظر برای گزارش دادن قرار بدید تا ریشه مشکل پیدا بشه.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید