چطور یک عکس با نور خوب برای آگهی در دیوار بگیریم

19
47198

برای اینکه بتوانیم یک آگهی خوب از کالای مورد نظرمان در دیوار ثبت کنیم ابتدا به این نیاز داریم که از کالای مورد نظر یک عکس خوب بگیریم. یک عکس خوب باعث می‌شود که آگهی شما بهتر از سایر آگهی‌ها دیده شود و برای بازدید‌کنندگان جذاب‌تر باشد. در این پست چند ترفند ساده برای عکس گرفتن از یک کالایی که قصد فروش آن را در دیوار دارید مثلاً تلفن همراه را با شما در میان می‌گذاریم.


۱- برای اینکار ابتدا باید کالای مورد نظر را به خوبی تمیز کنید.

چطور یک عکس با نور خوب برای آگهی در دیوار بگیریم۲- حالا به یک منبع نور خوب و یک زمینه سفید نیاز دارید. نور کنار پنجره هنگامی که آفتاب تابش مستقیم ندارد، نور مناسبی برای این‌کار است. از یک کاغذ یا یک پس‌زمینه سفید استفاده کنید.

چطور یک عکس با نور خوب برای آگهی در دیوار بگیریم

۳- نشان دادن جزئیات و زوایای مختلف سوژه در عکس خیلی مهم است پس به این مسئله توجه داشته باشید.

چطور یک عکس با نور خوب برای آگهی در دیوار بگیریم

۴- اگر پنجره نداشتید یا قصد دارید در شب عکس بگیرید، می‌توانید از یک چراغ مطالعه که یک ورق کالک (یا هر کاغذی که نور از آن رد می‌شود) در قسمت جلوی لامپ چراغ مطالعه قرار گرفته استفاده کنید.

چطور یک عکس با نور خوب برای آگهی در دیوار بگیریم


حالا با خیال راحت می‌توانید با عکسی که گرفتید کالای مورد نظر خود را در دیوار آگهی کنید.

19 دیدگاه‌ها

  1. هر از گاه پیش آمده دو واحد با متراژ یکسان وقیمت متفاوت را بدلیل تکرارى بودن رد کرده اند حتى منطقه متفاوت بوده

  2. سلام
    لطفا برای بخش املاک قیمت بر اساس متر مربع را اضافه کنید تا بتوان بر این اساس هم جستجو کرد . برای مثال شاید من بخواهم واحدهای با قیمت متر مربعی ۱۶ میلیون را جستجو کنم .این امکان در حال حاضر وجود ندارد .فقط می توان بر اساس قیمت کل جستجو انجام داد .

  3. با سلام و سپاس از مدیریت دیوار.
    اگر میشد شما یک بخش رو هم برای نظر کسانی در نظر بگیرید که به عنوان مشتری واقعی از طرف فروشنده های مردم آزار غیر واقعی به مسخره گرفته شدند. از جمله خانه ای در کلاهدوز مشهد که بارها و بارها آگهی میشه با متراژ و قیمت های متفاوت و عکس ها از زاویه های متفاوت هستند. به ضاهر فروشنده یا همان بنگاه معاملاتی در زمان قرار برای بازدید به محل باز دید نمیاد و همه رو به مسخره گرفته. اینجور بنگاه ها باید به عموم معرفی شوند. که دیگران در دام نیفتند.

  4. لطفا در مورد گذاشتن عکس برای کارهای خدماتی هم توضیح بدید . کارهایی که دفتر کارب ندارند باید بروند از کجا عکس بگیرن؟؟

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید