کمپین اهدای گوشی و تبلت

به دانش‌آموزان نیازمند

کمپین اهدای گوشی و تبلت

کمپین اهدای گوشی و تبلت

به دانش‌آموزان نیازمند

کمپین اهدای گوشی و تبلت

1

0

0

دستگاه تبلت نو از سوی دیوار خریداری شده است.

+

1

3

8

دستگاه تلفن همراه و تبلت از سوی کاربران دیوار اهدا شده است.

کمک‌رسان دانش‌آموزان نیازمند باشیم

شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مدارس، دانش‌آموزان باید یک گوشی هوشمند داشته باشند تا در سامانه شاد بتوانند از راه دور و به صورت آنلاین تحصیل کنند. بعضی از هموطنان ما در شرایط اقتصادی فعلی، توانایی تهیه یک تلفن هوشمند یا تبلت را برای فرزندانشان ندارند. بعضی از ما یک گوشی یا تبلت داریم که از آن استفاده نمی‌کنیم؛ یک گوشی قدیمی، یک تبلت بدون استفاده یا موبایل نویی که هدیه گرفته‌ایم. ما می‌توانیم با اهدای این گوشی همراه هوشمند یا تبلت بی‌استفاده امکان تحصیل آنلاین یک دانش‌آموز نیازمند را فراهم کنیم.
در این کار خیر همراه ما باشید. برای این کار کافی است فرم زیر را پر کنید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید تا با شما هماهنگ گنند چگونه دستگاه مورد نظر را به دست ما برسانید.

۱۰۰+۱۰۰؛ همراهی دیوار با کمک‌های مردمی

دیوار در این کمپین به ازای ۱۰۰ دستگاه اول که از سوی شما به دانش‌آموزان کم‌برخوردار اهدا می‌شود، ۱۰۰ دستگاه تبلت نو خریداری می‌کند و در کنار دستگاه‌های اهدایی شما در مناطق محروم توزیع خواهد کرد.
در این کمپین شاتل موبایل در اقدامی خیرخواهانه برای هر گوشی اهدایی، سیم‌کارتی با اینترنت رایگان را به دانش آموزان هدیه می‌دهد و اسنپ با اختصاص کد تخفیف، زمینه انتقال رایگان گوشی و تبلت‌ها را برعهده گرفته است.

گوشی‌های اهدایی مردم چگونه توزیع می‌شود؟

اسماعیل آذری‌نژاد، روحانی جوانی است در شهرستان دهدشت در استان کهگیلویه و بویراحمد سکونت دارد، با شعار «قصه، توپ، رنگ» برای بچه‌های روستایی قصه می‌خواند، مدرسه‌های آنها را رنگ می‌زند و خانه مردم را تعمیر و بازسازی می‌کند؛ بدون هیچ وابستگی به هیچ نهاد و سازمان و ارگانی. ایشان در کمپین خیریه دیوار، این مسئولیت را پذیرفته‌اند که دانش‌آموزان نیازمند را در این منطقه شناسایی کند و شخصا کمک‌های اهدایی مردم را بین ‌آن‌ها توزیع کند.

مشخصات فرد اهدا کننده
مشخصات دستگاه اهدایی

حداکثر 500 کاراکتر

با ارسال این فرم، تایید می‌کنم که اینجانب به عنوان مالک دستگاه فوق، آن را برای «کمپین اهدای تبلت و گوشی به دانش‌آموزان نیازمند» به شرکت آگه پردازان هوشمند (دیوار) اهدا می‌نمایم و پس از اهدا حق بازپس‌گیری دستگاه به هر دلیلی را ندارم. همچنین اختیار و نحوه توزیع دستگاه به افراد نیازمند به صورت کامل حسب صلاحدید شرکت دیوار صورت خواهد گرفت.