شرایط فروش خودروسازی فردا SX5 اردیبهشت ۱۴۰۰

تخفیف ۴۰ میلیون تومانی طرح فروش فردا SX5

0
شرایط فروش خودروسازی فردا

شرکت خودروسازی فردا، با سرمایه‌گذاری خانواده گرامی (هلدینگ GBG)، در سال ۱۳۹۲ تاسیس شد. اولین فاز کارخانه خودروسازی فردا در سال ۱۳۹۵ شروع به کار کرد. در ابتدای بهار ۱۳۹۶ُ این کارخانه به صورت رسمی افتتاح شد.

خودروسازی فردا در سال ۱۳۹۸، برند اختصاصی مجموعه خود را با نام «فردا موتور» به بازار کشورمان ارائه کرد. از آن پس بود که شرایط فروش خودروسازی فردا هم به فهرست شرایط فروش خودروسازان کشور اضافه شد.

خودروسازی فردا از معدود شرکت‌های مونتاژکار محصولات چینی است که با وجود مشکلات اقتصادی ناشی از تحریم‌ها، وارد مرحله جدیدی از فعالیت تجاری شده است. هنوز هیچ‌ یک از تولیدات این شرکت به تعداد زیاد در خیابان‌ها دیده نمی‌شود.

شرایط فروش فردا SX5 خودروسازی فردا – فروردین ۱۴۰۰

کمپانی خودروسازی فردا، جدیدترین طرح فروش فردا SX5 را از تاریخ ۳۰ فروردین‌ماه مجدداً در نمایندگی‌هایش فعال کرده است. در طرح فروش خودروسازی فردا، محصول جدید این شرکت (فردا SX5) با تخفیف ۴۰ میلیون تومانی عرضه شده و با قیمت قطعی ۵۸۹ میلیون تومان فروخته می‌شود.

طرح فروش خودروسازی فردا SX5 - فروردین ۱۴۰۰

دانلود بخشنامه فروش فردا SX5 – فروردین ۱۴۰۰

براساس بخشنامه فردا موتور، سود مشارکت معادل ۱۸% خواهد بود و خودروها نیز با موعد تحویل ۱۲۰ روزه، تحویل خریداران می‌شوند

شرایط پیش فروش فردا SX5 خودروسازی فردا – بهمن ۹۹

شرکت خودروسازی فردا جدیدترین مرحله پیش فروش فردا SX5 برای بهمن ۹۹ ماه را آغاز کرده است. در این طرح پیش فروش خودرو، خودروی قردا SX5 با ۴۰ میلیون تومان تخفیف به مشتریان عرضه می‌شود و با قیمت قطعی ۵۸۹ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

شرایط پیش فروش فردا SX5 - بهمن ۹۹

دانلود بخشنامه پیش فروش فردا SX5 – بهمن ۹۹

بر اساس بخشنامه خودروسازی فردا، سود مشارکت معادل ۱۸% است و خودروها نیز با مدل ۱۴۰۰ و موعد تحویل ۹۰ روزه، به خریداران تحویل داده می‌شوند.

شرایط فروش فردا SX5 – دی ۹۹

ابتدای دی ماه ۱۳۹۹، شرایط فروش خودروسازی فردا اعلام شد. در این بیانیه، این شرکت شرایط فروش SX5 را اعلام کرد. دانگ فنگ SX5 یا همان فردا SX5، نخستین‌ بار در سال ۲۰۱۳ به بازار چین رفت. حال، قرار است این خودرو با نام فردا SX5 راهی بازار ایرانی شود.

در این طرح فروش که با قیمت قطعی از طرف خودروسازی فردا اعلام شده، خودروی SX5 به صورت نقدی ۶۲۹ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است که با ۴۰ میلیون ‌تومان تخفیف طرح ویژه فروش، با قیمت قطعی ۵۸۹ میلیون ‌تومان در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

شرایط فروش فردا SX5 دی ۹۹

این خودرو سال ۱۴۰۰ به مشتریان تحویل داده می‌شود و مشتریان باید با پرداخت ۵۰ درصد این مبلغ یعنی معادل ۲۹۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان این خودرو را ثبت‌ نام و ۲۰ درصد مبلغ باقیمانده خودرو را نیز یک‌ ماهه پرداخت کنند.

سود مشارکت برای این شرایط فروش ۱۸ درصد تعیین شده است. همچنین، ۳۰ درصد مبلغ باقیمانده خودرو هنگام تحویل پرداخت می‌شود. زمان تحویل نیز ۶۰ روزه خواهد بود. در این طرح فروش، مبلغ سود مشارکت هنگام تحویل محاسبه و از پرداخت آخرین مرحله کسر خواهد شد.

شما می‌توانید برای اطلاعات بیشتر به سایت خودروسازی فردا به نشانی fardaco.com مراجعه کنید یا با شماره تلفن ۰۲۱۴۸۶۴۵۰۰۰ تماس بگیرید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید