راه‌اندازی سرویس کارشناسی خودرو کارنامه در کرج

1
کارنامه و اتفاقی نو؛ راه‌اندازی سرویس کارشناسی خودرو در کرج

تقریباً از زمانی که به خاطر داریم، خرید و فروش خودرو همیشه با پیچیدگی‌های عجیب و خاصی روبرو بوده است. در واقع، همه ما به خوبی می‌دانیم که اگر شخصی ناآشنا به بازار بخواهد خودرو معامله کند، به احتمال زیاد متحمل ضررهای مالی زیادی می‌شود و در آخر هم ممکن است خودرویی دستکاری‌شده تحویل بگیرد.

نکته جالب اینجاست که بسیاری از ما دقیقاً در همین موقعیت قرار داریم: اطلاعات کافی از بازار خودرو نداریم، با مسائل فنی خودرو آشنا نیستیم یا حتی دوست و آشنایی نداریم که بتواند در این زمینه به ما کمک کند. حالا اگر به عنوان چنین شخصی بخواهیم خودرویی را معامله کنیم، چگونه می‌توانیم از سلامت آن مطمئن شویم؟

اینجاست که اهمیت سرویس کارشناسی خودرو کارنامه مشخص می‌شود؛ سرویسی که وظیفه دارد به عنوان فردی بی‌طرف، این پیچیدگی‌ها و دشواری‌های معامله خودرو را به حداقل برساند.

 سرویس‌دهی کامل در تهران و کرج

به طور خلاصه، کارنامه یک سرویس کارشناسی خودرو در محل است که تا مدتی پیش فقط در تهران فعالیت می‌کرد. با این حال، کارنامه به تازگی محدوده فعالیت خود را گسترش داده و هم‌اکنون در محدوده شهر کرج نیز سرویس‌دهی دارد. به این ترتیب، از این پس خریداران و فروشندگانی هم که نیاز به کارشناسی خودرو در شهر کرج دارند، می‌توانند از خدمات کارنامه استفاده کنند و با اطمینان‌خاطر بیشتر و خیال راحت‌تر‌ی خودرویشان را معامله کنند.

برای همین ما توصیه می‌کنیم اگر شما هم قصد خرید خودرو دارید، بهتر است بعد از پیدا کردن آگهی موردنظرتان روی دیوار و قبل از اقدام به معامله، درخواست کارشناسی خودروی کارنامه را (تلفنی یا روی وب‌سایت) ثبت کنید.

با ثبت درخواست شما، کارشناسانِ کارنامه طی چند ساعت خودروی مورد نظرتان را بررسی و کارشناسی می‌کنند و با ارائه یک گزارش کامل از وضعیت سلامت آن، به شما مشاوره تخصصی می‌دهند.

ارائه گزارشی جامع و تخصصی

شاید این سوال مطرح شود که کارشناسان کارنامه چه مواردی را بررسی کرده و درباره آن‌ها گزارش می‌دهند؟ در جواب باید گفت که در گزارش کارنامه (که صحت و درستی آن توسط کارشناسان تضمین می‌شود) بیش از ۴۳۶ آیتم در خودرو را بررسی می‌شود و کارشناسان مواردی چون لاستیک‌ها، فضای داخلی و تجهیزات، موتور و انتقال قدرت، تعلیق، فرمان، ترمز، آپشن‌ها و اسناد و مدارک را کارشناسی کرده و به شما در تصمیم‌گیری درست کمک می‌کنند.

با استفاده از سرویس کارشناسی کارنامه شما به عنوان خریدار دیگر نیازی به بازدید حضوری ندارید و فقط کافیست هماهنگی‌های لازم جهت اعزام کارشناس را با فروشنده انجام دهید. از این جا به بعد، کارنامه تمام مزایا و معایب خودروی موردنظرتان را بررسی کرده و به شما منتقل می‌کند.

از طرف دیگر، اگر قصد فروش خودرو داشته باشید، کارنامه دستیاری متخصص برای معامله ماشین‌تان است. شما به عنوان فروشنده می‌توانید گزارش کارشناسی خودروی خود را به آگهی فروش ضمیمه کنید. همین کار باعث می‌شود که مشتریان به جای تماس‌‌های مکرر و پرسیدن سوالات فنی، نگاهی به گزارش کارنامه بیاندازند و فقط افرادی که خریدار واقعی هستند با شما ارتباط بگیرند. در این صورت دیگر مجبور نیستید به سوالات تک‌تک خریداران جواب دهید؛ چون گزارش کارنامه به همه این سوالات پاسخ می‌دهد.

قیمت‌گذاری واقع‌بینانه و درست

نقش دیگری که کارنامه در فروش ماشین شما دارد، برآورد قیمت واقع‌بینانه است. این کار به شما کمک می‌کند تا خودرویتان را به قیمت آگهی کنید. در حال حاضر که سایت‌های خرید و فروش خودرو مجبور به حذف قیمت‌ها شده‌اند، این موضوع بیش از هر زمان دیگری اهمیت دارد.

در پایان باید بگوییم ضمیمه کردن گزارش کارشناسی خودرو کارنامه روی آگهی‌تان در دیوار، باعث می‌شود خریدار بیشتر به شما اعتماد کند و خودروی‌تان راحت‌تر و سریع‌تر به فروش برسد.

فرقی ندارد خریدار باشید یا فروشنده، کارنامه به عنوان نماینده شما، فرآیند معامله را آسان کرده و سرعت می‌بخشد و فرصت یک معامله برد-برد و دلچسب را برایتان فراهم می‌کند.

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید