شرایط پیش فروش کرمان موتور اردیبهشت ۱۴۰۰

شرایط پیش فروش جک و کی‌ام‌سی

0
شرایط فروش کرمان موتور |‌ ثبت نام کرمان موتور

به تازگی شرکت کرمان موتور شرایط فروش KMC T8 و سایر محصولاتش را اعلام کرده و از ابتدای اردیبهشت فروش خودروهای مونتاژی خود را آغاز نموده است.

بر اساس شرایط فروش اعلام شده برای KMC T8 پیش پرداخت ۳۰۰ میلیون تومانی برای ثبت نام این پیکاپ دو دیفرانسیل نیاز است و از سویی قیمت خودرو هم بر اساس شرایط روز تعیین می‌شود و به عبارت ساده‌تر، قرارداد پیش فروش KMC T8 به صورت غیر قطعی میان شرکت و متقاضیان منعقد می‌گردد.

همچنین سود مشارکت ۱۸ درصد و سود انصراف نیز ۱۲ درصد تعیین شده و در صورت بروز تاخیر در تحویل T8، سود ۱۲ درصدی دیگر هم در محاسبات فاکتور نهایی لحاظ خواهد شد. با توجه به شرایط فروش KMC T8 در نیمه اول اردیبهشت ۱۴۰۰، متقاضیان این طرح فروش در مرداد و مهر ۱۴۰۰ به خودروهایشان خواهند رسید. آخرین قیمت کارخانه‌ای و مصوب اعلام شده برای پیکاپ T8 کرمان موتور، ۶۹۹ میلیون تومان بوده و باید منتظر بود و دید که برای مشتریان این طرح فروش، در زمان تحویل چه قیمت مصوبی در نظر گرفته می شود.

طرح پیش فروش جک S3 اتوماتیک و دنده‌ای— فروردین ۱۴۰۰

شرکت خودروسازی کرمان موتور از تاریخ ۳۰ فروردین‌ ۱۴۰۰ فروش جک را آغاز کرده است. ثبت نام جک تا تاریخ ۱۵ اردیبهشت‌ ۱۴۰۰ (یا تا زمان تکمیل ظرفیت فروش کرمان موتور) ادامه خواهد داشت. در این مرحله از فروش جک، مشتریان امکان انتخاب فروش نقدی یا فروش اعتباری را دارند.

شرایط فروش کرمان موتور اردیبهشت ۱۴۰۰
شرایط فروش کرمان موتور اردیبهشت ۱۴۰۰

دانلود بخشنامه فروش جک S3 – اردیبهشت ۱۴۰۰

بر اساس بخشنامه کرمان موتور، قیمت خودروها قطعی و زمان تحویل آن‌ها نیز ۴۵ روز کاری است.

شما می‌توانید آخرین قیمت خرید و فروش محصولات کرمان‌ موتور در بازار کشور را از طریق لینک‌های زیر مشاهده کنید:

طرح پیش فروش جک S5 اتوماتیک مدل ۱۴۰۰ – ۲۶ اسفند ۹۹

اگر به وب‌سایت کرمان موتور مراجعه کنید، متوجه می‌شوید که کرمان موتور شرایط فروش و پیش فروش جدیدی را اعلام نکرده است. با این حال، اگر به نمایندگی‌های کرمان موتور در سطح شهر سری بزنید، متوجه می‌شوید که طرح پیش فروش جک S5 اوماتیک با مدل ۱۴۰۰ از تاریخ ۲۶ اسفند ۹۹ آغاز شده است و تا زمان تکمیل ظزفیت نیز همچنان ادامه دارد.

شرایط فروش جک S5 اسفند ۹۹

بر اساس اطلاعیه کرمان موتور، قیمت خودرو قطعی است و زمان تحویل این خودرو هم فوری خواهد بود. همچنین، مبلغ پیش پرداخت برابر با ۳۵۰ میلیون تومان و مابقی به صورت تسهیلات با اقساط ۱۲ ماهه (با سود ۱۸%) یا ۲۴ ماهه (با سود ۲۱%) پرداخت می‌شود.

سایت فروش اینترنتی کرمان موتور

طبق اعلام شرکت کرمان موتور، تنها روش خریداری اینترنتی محصولات این شرکت، وب‌سایت فروش اینترنتی کرمان موتور به نشانی sales.kermanmotor.ir است.

قیمت محصولات کرمان موتور در سال ۱۳۹۹

شما می‌توانید تغییرات قیمت نمایندگی انواع خودروهای جک در سال ۱۳۹۹ را در جدول زیر مشاهده گنید:

مدل خودروجک J4جک S3جک S5کی‌ام‌سی T8لیفان X70
اردیبهشت ۹۹۲۶۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان۳۷۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان
مهر ۹۹۵۸۰ میلیون تومان
آبان ۹۹۳۶۰ میلیون تومان۵۳۰ میلیون تومان۷۶۰ میلیون تومان۷۴۰ میلیون تومان
بهمن ۹۹۳۳۵ میلیون تومان۵۰۰ میلیون تومان۷۰۰ میلیون تومان
اسفند ۹۹۴۹۹ میلیون تومان

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید