خودرو

با ما در ارتباط بمانید

محبوب‌ترین مقالات

آخرین مقالات

نسخه پلاتینیوم کاین ۲۰۲۲ معرفی شد + آلبوم تصاویر

پورشه کاین قرار است برای سال ۲۰۲۳ به‌روز‌رسانی شود؛ اما قبل از این اتفاق، مارک آلمانی آخرین تغییرات خود را برای این شاسی‌بلند معرفی می‌کند. Meet نسخه پلاتینیوم کاین ۲۰۲۲ در حال حاضر برای بازار ایالات‌متحده معرفی شده است.
ادامه مطلب ...

جک J7 مدل ۲۰۲۲ وارد بازار مکزیک شد + آلبوم تصاویر

جدیدترین خودرویی که در فهرست محصولات در شرف تولید کرمان‌موتور قرار گرفته است جک J7 مدل است؛ خودرویی که نام اصلی آن جک ژیرائیو A5 است، اما در بازارهای روسیه، قزاقستان و مکزیک با نام جک J7 عرضه شده است.
ادامه مطلب ...

نبود تجهیزات لازم برای آزمون تصادف خودرو در کشور

آزمون‌های مربوط به استاندارد‌های ۸۵ گانه خودرو با حضور نماینده سازمان استاندارد دو بار در سال انجام می‌شود، اما برخی از موارد فعلاً به دلیل تحریم‌ها اجرا نمی‌شود.
ادامه مطلب ...

به یاد دو قهرمان ماه دی

در آخرین روزهای دی ماه، تصویر دو چهره مشهور، دو ماشین‌باز متفاوت و غیرعادی همچنان از ذهن دور نمی‌شود. دو چهره نام‌آور که هر کدام در دنیای متفاوتی سعی کردند عشق بی‌حد و حسرشان به اتومبیل را به شکل‌های کاملا متفاوت نشان دهند، یکی اهل سرعت و…
ادامه مطلب ...

تهیهٔ زغال، بلای جان بلوط‌های زاگرس

طی سال‌های اخیر، بارها و بارها، بسیاری از دلسوزان محیط‌زیست غرب کشور از وجود عوامل انسانی در ایجاد آتش‌سوزی در جنگل‌های زاگرس خبر داده‌اند. عده‌ای برای تغییر کاربری زمین‌ها و تصرف آن‌ها، حریق عمدی می‌سازند و عده‌ای هم به قصد کسب سود از زغال…
ادامه مطلب ...

سریع‌ترین خودروهای بازار ایران کدامند؟

یکی از جذابیت‌های دنیای خودرو اطلاعات مربوط به سرعت و شتاب خودروهاست. برای رانندگان شتاب اولیه خودرو و تند و تیز بودن آن اهمیت زیادی دارد. در میان سوپر اسپرت‌های دنیا، دیدن عدد شتاب اولیه زیر ۵ ثانیه خیلی عجیب نیست.
ادامه مطلب ...

دیوار پلاس