فیدلیتی و دیگینیتی بهمن موتور ۵ ستاره کیفی گرفتند

محصولات جدید بهمن موتور ۵ ستاره شد

0

گروه بهمن باتوجه‌به مشکلات پیش‌آمده در زمان تحریم‌ها، روی برندهای خود سرمایه‌گذاری کردند تا در شرایط ضروری و اضطراری بتواند چرخه تولید خود را ادامه دهد، همچنان‌ که ۲ محصول SUV بهمن‌ موتور اکنون با برندهای این شرکت در بازار وارد شده است. فیدلیتی در جدیدترین ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران به‌عنوان نهاد بازرسی موردتأیید وزارت صمت رده کیفی ۵ ستاره را کسب کرد.

در ارزشیابی‌ها و همچنین نتایج نظرسنجی مشتریان که با رعایت معیارها و شاخص‌های تعیین‌شده در استانداردهای ملی صورت می‌گیرد، خودروها در ۵ کلاس قیمتی رتبه‌بندی می‌شود و به هر کدام از آنها از ۱ تا ۵ ستاره کیفی تعلق می‌گیرد. در حال حاضر طبق گزارش آذرماه شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در سگمنت SUV تنها ۲ محصول دیگنیتی و فیدلیتی بهمن موتور توانسته ۵ ستاره کیفی را به دست آورد. فناوری‌هایی که بهمن موتور از آن استفاده می‌کند، طوری است که تعمیق داخلی‌‌سازی آنها مستلزم گذشت مدت‌زمان بیشتری است.

گفتنی است تمامی عاملیت‌های خدمات‌پس‌ازفروش بهمن موتور آموزش‌های لازم در خصوص ارائه خدمات‌پس‌از‌فروش و پشتیبانی مشتریان دیگنیتی و فیدلیتی را دیدند و این اطمینان را می‌دهد که طی دوره گارانتی و پشتیبانی ۱۰ ساله برای قطعات یدکی این خودروها پیش‌بینی‌های لازم صورت گرفته است.

۲ محصول دیگنیتی و فیدلیتی در طی دوره‌های فروش اینترنتی گذشته در مراحل ابتدایی تولید انبوه قرار داشت و با برنامه‌ریزی صورت گرفته در افزایش تیراژ تولید ماهیانه عرضه محصولات با تعداد بیشتری در مراحل فروش آتی خواهد بود.

آگهی‌های خرید و فروش خودرو

***

شما می‌توانید اخبار روز خودرو را در بلاگ دیوار بخوانید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.