گردهمایی بزرگ خودروسازان ایرانی در مشهد | شهریور ۱۴۰۱

0

خودروسازان ایرانی خود را برای یک ماراتن چهار روزه در مشهد آماده کرده‌اند تا جدیدترین و محبوب‌ترین محصولات خود را در شمال شرق ایران در معرض نمایش بگذارند.

این نمایشگاه بعد از نمایشگاه خودروی تهران مهمترین رویداد برای خودروسازان ایرانی است. استقبال مردم مشهد از این نمایشگاه شگفت‌انگیز است. خودرو دوستان مشهدی پیش از آغاز به کار نمایشگاه پشت درهای اصلی این محل تجمع کرده و برای ورود به نمایشگاه لحظه شماری می‌کنند.

گروه خودروسازی سایپا، ایران خودرو، مدیران خودرو، گروه بهمن، خودروسازی فردا، مایان، ایلیا خودرو، کرمان موتور، کاسپین خودرو، آرین دیزل، شایان دیزل، رخش خودرو و آمیکو از خودروسازانی هستند که در این رویداد مهم حضور خواهند داشت.

در روز اول سراغ سه خودروساز برتر و محبوب کشور رفتیم تا ببینیم با چه محصولاتی به مشهد رفته‌اند.

سرشناس‌ها با چه خودروهایی به مشهد رفته‌اند؟

  • گروه بهمن
    دیگنیتی پرستیژ، ریسپکت، فیدلیتی در غرفه بهمن خودنمایی می‌کنند. خودروهایی که هرچند گران هستند اما محبوب بازار شده‌اند.
  • گروه سایپا
    سایپا بزرگترین فضای نمایشگاه را به خود اختصاص داده است. اما این گروه محصول چشمگیری را عرضه نکرده و بیشتر نویدهایی برای طبقه متوسط دارد. نمایش و عرضه نسخه‌های متعدد از کوئیک و شاهین نشان می‌دهد استراتژی سایپا طبقه متوسط است.
  • گروه ایران خودرو
    تارا، هایما اس۸، ۲۰۷i محصولات ایران خودرو هستند که به مشهد آمده‌اند و با استقبال شهروندان روبرو شدند. ایران خودرو هم محصولات مورد پسند طبقه متوسط را به مشهد آورده است.
بیست و دومین نمایشگاه بین المللی خودرو مشهد در روزهای ۹ تا ۱۲ شهریور ماه جاری و از ساعت ۱۶ تا ۲۲ پذیرای علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان در محل دائمی نمایشگاه‌های شهر مقدس مشهد است.

***

اخبار استخدام را در بلاگ دیوار بخوانید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.