شرایط ثبت‌نام خودرو بدون قرعه‌کشی برای مادران

6

در ۲۴ آبان ۱۴۰۰ و در راستای ابلاغ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت از سوی مجلس شورای اسلامی، شرکت ایران‎‌خودرو امکان ثبت‌نام خودرو برای مادران را فراهم کرد. در شرایط ثبت‌نام این طرح، مادران دارای فرزند دوم و مابعد از تاریخ ابلاغ این طرح می‌توانند در این طرح شرکت کرده و اقدام به خرید خودرو نمایند.

مادران واجد شرایط می‌بایست از طریق سایت ثبت‌نام ایران خودرو برای مادران فرزند دوم به نشانی sale.iranecar.com نسبت به ثبت‌نام بدون قرعه‌کشی اقدام کنند.

تاریخ شروع و مهلت ثبت‌نام خودرو بدون قرعه‌کشی مادران

بنابر اعلامیه منتشر شده از سوی شرکت‌ایران خودرو، زمان شروع این طرح از ساعت ۱۱ صبح شنبه ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ بوده و تا تاریخ ۱۴ شهریور ادامه خواهد داشت.

قبل از ثبت‌نام مادران برای خودرو، متقاضیان باید کد کاربری و کلمه عبور خود را تهیه نمایند تا مطابق با بخشنامه شماره ۴۲۴۹ شرایط ثبت‌نام برای آنها فراهم شود. لذا در صورت عدم دریافت کد کاربری و کلمه عبور امکان ثبت‌نام ایران خودرو برای مادران فرزند دوم میسر نخواهد بود.

مراحل ثبت‌نام و واریز وجه

 • براساس اعلامیه منتشرشده از سوی شرکت ایران‌خودرو، اعطای خودرو بدون قرعه‌کشی به مادران در مرحله اول با مراجعه به سایت sale.iranecar.com و انتخاب محصول مورد نظر و انتقال به سایت فروش اینترنتی خودرو به آدرس esale.ikco.ir انجام خواهد پذیرفت.
 • پس از انتخاب نوع خودرو متقاضی باید اطلاعات هویتی خود را ثبت کند و پروفایل مخصوص خود را ایجاد نماید. در پایان این فرایند، متقاضی به درگاه پرداخت اینترنتی برای پرداخت وجه خودرو انتخابی هدایت شده و اقدام به واریز وجه می‌نماید. وجه تنها به صورت اینترنتی واریز می‌شود و وجوه واریز شده از طریق غیر سایت قابل قبول شرکت نیست.
 • پس از واریز وجه، متقاضی می‌تواند کد نمایندگی را مطابق با استان محل سکونت و شرکت بیمه‌گر از طریق پنل کاربری انتخاب کند. عدم انتخاب کد نمایندگی سبب تاخیر در تخصیص خودرو خواهد شد.
 • برای ثبت‌نام خودرو برای مادران متقاضی باید موضوع زمان تولد فرزند دوم یا مابعد آن را پس از تاریخ ۲۴ آبان ۱۴۰۰ تایید کرده و پذیرش تبعات ناشی از عدم ثبت اطلاعات صحیح را تعهد نماید.

شرایط عمومی و اختصاصی ثبت‌نام خودرو مادران

 • هر کد ملی مجاز به خرید تنها یک خودرو است.
 • مشتریان حقوقی امکان ثبت‌نام در این طرح را ندارند.
 • سند خودروها واگذار شده از طریق این بخش‌نامه در رهن نمی‌باشند.
 • پس از واریز وجه، اطلاعات مادران به سازمان ثبت احوال ارسال شده و در صورت عدم تایید ثبت‌نام متقاضی غیرفعال شده و وجوه ظرف ۲۰ روز کاری مسترد می‌گردد.
 •  شماره تلفن ثبت‌شده در فرم اطلاعات هویتی متقاضی باید به نام فرد متقاضی باشد.
 • گارانتی خودرو پس از ۵ ماه از زمان تحویل در صورت مراجعه نکردن متقاضی برای دریافت سرویس اولیه، باطل می‌شود.
 • امکان نقل‌وانتقال خودرو و صلح در قرارداد حتی به صورت وکالتی وجود ندارد.
 • خودروهای ثبت‌نامی دارای بیمه شخص ثالث بوده چنانچه مبلغ بیمه افزایش یابد مشتری متعهد به پرداخت مابه‌التفاوت می‌باشد.
 • متقاضی باید تمامی اطلاعات مربوط به کد ملی، آدرس و کدپستی را به درستی در سیستم وارد نماید. زیرا در صورت تغییر یا اشتباه در اطلاعات ارائه شده کلیه تبعات احتمالی ناشی از آن از قبیل عدم شماره‌گذاری خودرو و تاخیر در تحویل بر عهده متقاضی است.
 • در صورت هرگونه تاخیر در تحویل خودرو امکان انصراف از قرارداد برای مشتری وجود دارد.

جدول فروش خودرو ویژه مادران

شرح خودروکلاس خودرورنگ‌های قابل عرضهقیمت مصوب فروشبرنامه فروشموعد تحویل
هایما S7 پلاس توربو شارژ اتوماتیک۵۰۱۸۰۲سفید، مشکی متالیک، خاکستری متالیک، نقره‌ای متالیک، ذغالی متالیک، قهوه‌ای اسپرسو۸،۴۳۰،۰۰۰،۰۰۰۱۰۳۴۴۰۳۰ روزه
هایما S5 پلاس توربو شارژ اتوماتیک با گیربکس AT6۵۲۲۰۱سفید، مشکی متالیک، خاکستری متالیک، نقره‌ای متالیک، ذغالی متالیک۷،۹۴۰،۰۰۰،۰۰۰۱۰۳۴۴۱۳۰ روزه

***

شما می‌توانید جدیدترین اخبار خودرو را در بلاگ دیوار مطالعه کنید.

6 نظرات
 1. اشکان رحیمی می گوید

  این ماه ثبت نام خودرو با قرعه کشی برای مادران دوفرزند چه زمانی است؟

 2. محدثه می گوید

  سلام من در تار یخ ۲/۸ثبت نام کردم یکبار قرعه کشی اسمم در نیمده چراولی امکان انصراف ندارم چرا نمیتونم دورباره خوردو انتخاب کنم ایا با همون یکبار هنوز اسمم توی لیست قرعه کشی هست یا نه

 3. سروش می گوید

  مادر باردار یا مادری که دوتا بچه رو دستش هست فکر خرج ومخارج بچه ها باشه یا فکر خرید ماشین بی کیفیتِ هایما🤣🤣🤣 نکشیمون مملکت گل وبلبل،انگار داره مجانی میده یه جوری میگه بدون قرعه کشی💨💨💨

 4. بهرو می گوید

  ثبت نام برای دو فرزندی کی شروع میشه
  هرسایتی میرم . پیدا نمیکنم

 5. مریم می گوید

  سلام مادران پلاک فعال هم میتونن توی قرعه‌کشی شرکت کند یا نه

  1. مریم می گوید

   لطفاً جواب بدین

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.