آخرین شرایط پیش‌فروش و ثبت نام سایپا اردیبهشت ۱۴۰۱

جدیدترین شرایط ثبت نام سایپا به چه شکل است؟

21

آخرین شرایط ثبت نام سایپا به چه شکل است؟ سایپا به عنوان دومین خودروساز بزرگ داخلی و یکی از فعال‌ترین آن‌ها معمولا با توجه به شرایط بازار و نیاز آن، محصولات خود را با روش‌های مختلف عرضه کرده و به فروش می‌رساند. این روش‌های فروش شامل فروش فوق العاده سایپا، پیش فروش و ثبت نام اینترنتی سایپا یا روش‌های اعتباری، لیزینگ، و … می‌شوند.

مشتریان معمولا با دنبال کردن اخبار و مقالات مرتبط با این راه‌های مختلف فروش اینترنتی سایپا نسبت به روش مدنظر خود آگاهی پیدا کرده و اقدام به خرید می‌‌کنند. اما یکی از پرسودترین، مقرون به صرفه‌ترین و پرطرفدارترین روش‌های خرید خودرو، استفاده از طرح‌های پیش‌ فروش و فروش فوق‌العاده ثبت نام سایپا است.

طرح‌های پیش فروش و ثبت نام اینترنی سایپا دارای برخی شرایط کلی و عمومی هستند و دسته‌ای شرایط اختصاصی دارند. برای طی فرایند ثبت نام سایپا و برخورداری از مزایای پیش فروش باید ابتدا از این شرایط کسب آگاهی کرد.

در ادامه شما می‌توانید جدیدترین شرایط ثبت نام سایپا و عرضه اینترنتی محصولات این خودروساز را مشاهده کنید.

جدیدترین شرایط فروش محصولات سایپا – ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

طرح جدید فروش و پیش فروش محصولات سایپا در سامانه یکپارچه فروش خودروها اعلام شد. این بخشنامه از سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ شروع خواهد شد و‌ به مدت یک هفته تا تاریخ ۳ خرداد ۱۴۰۱ ادامه خواهد داشت.

در جدیدترین پیش فروش اینترنتی سایپا متقضایان این امکان را دارند تا از بین ۵ محصول کوییک S، کوییک R با گیربکس معمولی، کوییک با گیربکس معمولی و ساینا S یکی را انتخاب کنند.

همچنین در بخش فروش فوق العاده خودروهای تیبا، تییا ۲، ساینا، کوییک با گیربکس معمولی، کوییک S و کوییک R به فروش می‌رسد.

متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت sale.iranecar.com/public/home ثبت نام خود را انجام دهند.

جدول شماره ۱:

جدول شماره ۲:

جدول شماره ۳:

بخشنامه فروش محصولات سایپا – ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

بخشنامه فروش محصولات سایپا (ویژه حمایت از خانواده) – ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

جدیدترین آگهی‌های خودرو

طرح پیش فروش خودرو شاهین (بدون محدودیت و قرعه کشی)

طرح پیش فروش بدون قرعه کشی و محدودیت خودرو شاهین ویژه اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ از ساعت ۱۰ صبح روز پنجشنبه ۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ آغاز خواهد شد و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.

دانلود بخشنامه پیش فروش شاهین (بدون قرعه کشی) – ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

طرح جدید پیش فروش محصولات سایپا – ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

مرحله دوم از شرایط پیش فروش سایپا در سال ۱۴۰۱ دیروز اعلام شد. این مرحله از ثبت نام سایپا از روز سه‌شنبه ۶ اردیبهشت از ساعت ۱۳ آغاز می‌شود. این مرحله از پیش فروش اینترنتی سایپا مانند شرایط ثبت نام قبلی به صورت شبانه‌روزی بوده و در پایان روز چهارشنبه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ به پایان می‌رسد.

در جدیدترین پیش فروش اینترنتی سایپا متقضایان این امکان را دارند تا از بین ۵ محصول کوییک S، کوییک R با گیربکس معمولی، کوییک با گیربکس معمولی و ساینا S یکی را انتخاب کنند.

بر اساس اعلامیه درج شده در وب‌سایت سایپا فروش جدید این شرکت، مطابق شرایط قبلی بوده و هیچ تغییری در محدودیت‌های فروش اینترنتی سایپا ایجاد نشده است.

بر اساس بخشنامه پیش فروش سایپا، موعد تحویل خودروها در این شرایط جدید مرداد تا اسفند ۱۴۰۱ است. شما می‌توانید فایل این بخشنامه را در ادامه دانلود کنید:

طرح عادی پیش فروش سایپا:

دانلود بخشنامه مرحله دوم پیش فروش سایپا – اردیبهشت ۱۴۰۱

طرح پیش فروش سایپا ویژه مادران:

دانلود بخشنامه مرحله دوم پیش فروش سایپا ویژه مادران

جدیدترین آگهی‌های خودرو

فروش فوق العاده خودرو شاهین بدون قرعه کشی

شرکت سایپا در نظر دارد خودرو شاهین را بدون قرعه کشی در طرح فروش فوق العاده عرضه نماید.
این طرح از ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه مورخ ۳۰ فروردین ماه ۱۴۰۱ تا زمان تکمیل ظرفیت بر روی سایت شرکت سایپا فعال خواهد بود. داشتن گواهینامه برای ثبت نام در طرح الزامی است. در این شرایط فروش قیمت در نظر گرفته شده ۳۴۴.۵۸۰.۰۰۰ تومان است.

مدت زمان انتظار برای تحویل خودروها نیز ۹۰ روز است.

اولین طرح فروش فوری سایپا در سال ۱۴۰۱ – ۲۹ فروردین

اولین طرح فروش فوری سایپا در سال ۱۴۰۱ از ساعت ۹ صبح روز دوشنبه مورخ ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ آغاز می‌شود و به مدت ۲ روز تا روز سه‌شنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ادامه خواهد داشت.

قابل ذکر است که در این شرایط ثبت نام سایپا تمامی شرایط و ضوابط قرعه کشی در این بخشنامه اجرا می‌شود و خودروهای کوییک و تیبا با مدل ۱۴۰۰ عرضه خواهند شد.

بر اساس آنچه در بخشنامه ثبت نام سایپا آمده، موعد تحویل خودروها ۳ ماهه است. در ادامه می‌توانید فایل بخشنامه فروش فوری سایپا را دانلود کنید:

فروش فوق‌العاده عادی سایپا ویژه ۲۹ فروردین ۱۴۰۱

دانلود بخشنامه شرایط فروش فوق‌العاده سایپا – ۲۹ فروردین

فروش فوق العاده سایپا (مادران) ویژه ۲۹ فروردین ۱۴۰۱

دانلود بخشنامه شرایط فروش فوق‌العاده سایپا ویژه مادران – ۲۹ فروردین

فروش فوری محصولات زامیاد – ۲۳ فروردین ۱۴۰۱

طرح فروش فوری ۴ محصول شرکت زامیاد (بدون قرعه کشی و محدودیت) از ساعت ۱۴ امروز سه شنبه ۲۳ فروردین ماه ۱۴۰۱ تا زمان تکمیل ظرفیت فعال خواهد بود.

در این بخشنامه خودروهای نیسان تک سوز آپشنال، نیسان دوگانه سوز آپشنال، نیسان دوگانه سوز آپشنال با لاستیک رادیکال و پادرا پلاس به فروش می‌رسند.

ثبت نام فقط از طریق نمایندگی های مجاز گروه سایپا امکان پذیر خواهد بود. در این شرایط فروش مدل خودروها ۱۴۰۰ می‌باشد.

شرایط پیش فروش سایپا ویژه مادران ویژه فروردین ۱۴۰۱

اولین طرح پیش فروش سایپا در سال ۱۴۰۱ از ساعت ۹ صبح روز چهارشنبه مورخ ۱۷ فروردین ماه ۱۴۰۱ شروع خواهد شد و به مدت ۲ روز تا ۱۸ فروردین ماه ۱۴۰۱ ادامه خواهد داشت.

در این شرایط ثبت نام اینترنتی سایپا، خودروهای شاهین G، کوییک S، کوییک R با گیربکس معمولی، کوییک با گیربکس معمولی و ساینا S به فروش خواهد رسید.

شرایط و ضوابط قرعه کشی سایپا همچنان برای این بخشنامه فعال است و به روال گذشته انجام می‌شود.

دانلود بخشنامه شرایط پیش فروش سایپا ویژه مادران – فروردین ۱۴۰۱

جدیدترین آگهی‌های خودرو

طرح شرایط پیش فروش سایپا ویژه فروردین ۱۴۰۱

اولین طرح پیش فروش سایپا در سال ۱۴۰۱ از روز چهارشنبه آغاز خواهد شد. در بخشنامه ثبت نام سایپا آمده که این پیش فروش از ساعت ۹ صبح روز چهارشنبه مورخ ۱۷ فروردین ماه ۱۴۰۱ شروع خواهد شد و به مدت ۲ روز تا ۱۸ فروردین ماه ۱۴۰۱ ادامه خواهد داشت.

در این ثبت نام اینترنتی سایپا متقاضیان می‌توانند برای خرید خودروهای شاهین G، کوییک S، کوییک R با گیربکس معمولی، کوییک با گیربکس معمولی، ساینا S و سایپا ۱۵۱ اقدام به خرید کنند.

شرایط و ضوابط قرعه کشی سایپا همچنان فعال است و به روال گذشته انجام می‌شود.

دانلود بخشنامه شرایط پیش فروش سایپا – فروردین ۱۴۰۱

ضوابط و شرایط ثبت نام سایپا سال ۱۴۰۱

سایپا برای درخواست پیش فروش خودرو در سال ۱۴۰۱ شرایطی را برای خریداران در نظر گرفته است. این شرایط برخی به صورت کلی و عمومی هستند به این معنی که برای خرید خودرو به صورت پیش فروش از این شرکت، خریدار باید در هر زمانی این شرایط را دارا باشد.

شرایط ثبت نام سایپا برای شرکت در پیش فروش و فروش فوق العاده سایپا به طور کلی عبارتند از:

 1. در شرایط ثبت نام سایپا برای هر کد ملی تنها امکان پیش‌خرید یک خودرو وجود دارد.
 2. متقاضیان پیش فروش خودرو حداقل باید ۱۸ ساله باشند.
 3. متقاضی حتما باید گواهینامه (حداقل پایه سوم) را داشته باشد.
 4. امکان انصراف از خرید و انتقال خودرو به صورت وکالتی وجود ندارد.
 5. برای متقاضی طی ۴۸ ماه گذشته فاکتور خرید خودرو از گروه سایپا یا ایران خودرو صادر نشده باشد.
 6. در صورت پیش‌خرید بدون گواهینامه رانندگی، متقاضی تا سه سال آینده مجوز پیش‌خرید خودرو و یا ثبت نام سایپا یا ایران‌خودرو را ندارد.
 7. شماره کارت بانکی و شماره شبا که برای واریز وجوه خرید به حساب سایپا از آن‌ها استفاده می‌شود باید به نام خریدار باشد.
 8. کد پستی درج شده در پروفایل متقاضی باید با کد پستی نمایندگی انتخاب شده توسط او از یک استان باشد.
 9. در قراردادهای یک ساله پیش فروش سایپا سود مشارکت و سود انصراف در نظر گرفته نمی‌شود.
 10. ثبت نام و انجام فرایند پیش خرید توسط نماینده حقوقی خریدار امکان‌پذیر نیست.
 11. پس از زمان تحویل خودرو، در صورت مراجعه نکردن خریدار به نمایندگی برای سرویس‌های اولیه، کارت گارانتی منقضی خواهد شد.
 12. در زمان اولین مراجعه به نمایندگی سایپا پس از تحویل خودرو، کارکرد حداقل ۱۰۰۰ کیلومتر الزامی است.
 13. مشتریان حقوقی امکان ثبت نام در این شرایط پیش فروش را ندارند.
 14. منتخبین خرید خودرو در طرح‌های فروش فوق العاده، پیش فروش یک‌ساله و پیش فروش مشارکت در تولید محصولات گروه سایپا و ایران خودرو، امکان شرکت در این طرح پیش فروش را نخواهند داشت.
 15. چنانچه در هر یک از مراحل ثبت نام سایپا تا تحویل خودرو، مشخص گردد اطلاعات متقاضی ناصحیح بوده و یا شرایط بخشنامه را نقض می‌کند، ثبت نام متقاضی به طور کلی باطل خواهد شد.
 16. گفتنی است که این شرایط ممکن است به فراخور زمان و شرایط بازار کشور تغییراتی داشته باشند. اما این تغییرات به صورت مداوم نیست.

شرایط اختصاصی پیش فروش سایپا ۱۴۰۱

شرایط اختصاصی برای ثبت نام پیش فروش و فروش فوق العاده سایپا به طور کلی عبارتند از:

 1. پیش فروش مذکور با قیمت غیرقطعی بوده و هیچگونه مبلغی به عنوان پیش دریافت، تا قبل از اعلام اسامی انتخاب شدگان در قرعه‌کشی اخذ نمی‌شود.
 2. در صورت ثبت نام بیش از ظرفیت تعیین شده برای خودروهای تحویلی در این طرح، پس از پایان ثبت نام اولیه و پس از صحت‌سنجی اطلاعات ثبت شده و با حضور مراجع نظارتی، قرعه‌کشی به تقکیک هر خودرو جهت انتخاب متقاضیان نهایی و اولویت‌بندی زمان تحویل خودرو مطابق با ضوابط ابلاغی از کمینه خودرو صورت خواهد پذیرفت.
 3. طرفیت ثبت نام در روش پیش فروش متناسب با برنامه تولید گروه خودروسازی سایپا می‌باشد.
 4. فهرست انتخاب‌شدگان نهایی از طریق سایت فروش اینترنتی سایپا و ارسال پیامک ظرف ۳ روز پس از اتمام قرعه کشی اعالم خواهد شد.
 5. پس از اعالم نتایج قرعه کشی، منتخبین باید ظرف ۷۴ ساعت نسبت به واریز وجه علی‌الحساب پیش پرداخت قیمت خودرو اقدام نمایند.
 6. در صورت عدم تکمیل وجه در موعد مقرر، امتیاز ثبت نام متقاضی منتخب شده در قرعه کشی ابطال خواهد شد.
 7. در روش‌های پیش فروش، قیمت نهایی خودروها در زمان ارسال دعوت‌نامه به قیمت روز شرکت بوده و بر اساس قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد مشتریان، محاسبه و اخذ خواهد شد.
 8. در زمان صدور دعوت‌نامه، مبلغی از بهای خودرو کسر می‌گردد و سند خودرو به مدت یکسال در رهن شرکت سایپا باقی خواهد ماند، باقیمانده بهای خودرو و هزینه‌های متعلقه در زمان فک رهن دریافت میگردد.
 9. امکان تسویه پیش از موعد و فک رهن به هیچ عنوان میسر نمی‌باشد . بدیهی است پس از مدت یکسال و تسویه حساب بهای خودرو توسط مشتری، سند خودرو از رهن خارج می گردد.
 10. رنگ خودرو توسط مشتری و پس از صدور دعوتنامه تکمیل وجه بر اساس رنگ های قابل عرضه، انتخاب خواهد شد.
 11. امکان انتخاب بسته گارانتی بدنه پایه و بسته آپشن برای خودروها به‌صورت اختیاری فراهم می‌باشد. در صورت انتخاب بسته، مبلغ آن در زمان پرداخت مابه‌التفاوت از مشتریان اخذ می‌گردد.
جدیدترین آگهی‌های خودرو

نحوه ثبت نام اینترنتی سایپا در سال ۱۴۰۱ به چه شکل است؟

برای پیش‌خرید یا خرید خودرو از سایت سایپا، باید ابتدا روند ثبت نام و احراز هویت را در این سایت یا سایت امتا طی کرد. طی این فرایند خریدار یا کاربر دارای نام کاربری و رمز عبور مربوط به خود در سامانه سایپا موتور خواهد شد.

مشتری محترم می‌تواند از طریق این اکانت یا پروفایل شخصی مراحل پیش ثبت‌نام را طی کرده و در ادامه نیز وضعیت خرید خود از جمله زمان تحویل خودرو را بررسی و دنبال کند.

همچنین، برای انجام ثبت نام و احراز هویت باید از شماره همراهی با نام خود مشتری استفاده شود. بر این اساس وارد سایت شده و مراحل ثبت‌نام را به این ترتیب پیش می‌روید:

 • در اولین مرحله به سامانه فروش سایپا یا همان آدرس اینترنتی https://saipa.iranecar.com مراجعه کنید. پس از ورود، گزینه «ورود/ثبت‌نام» را انتخاب کنید.
 • همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، در این مرحله باید کد ملی و رمز عبور خود را وارد کرده و بر روی گزینه «ورود» کلیک کنید. اگر رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید، باید گزینه «بازیابی رمز عبور» را انتخاب کنید. همچنین، اگر اطلاعات شما در سامانه فروش سایپا وجود ندارد، گزینه «تاکنون ثبت نام نکرده‌اید؟» را باید انتخاب کنید.

ثبت نام سایپا

 • در این مرحله از ثبت نام سایپا پس از وارد کردن اطلاعات، شما به صفحه سامانه امتا هدایت می‌شوید. در این مرحله مانند تصویر زیر باید شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. همانطور که در بالا هم گفتیم این شماره باید متعلق به خودتان و فعال باشد. پس از وارد کردن شماره تلفن همراه گزینه «ادامه» را انتخاب کنید تا کد احراز هویت به خط شما پیامک شود.

ثبت نام سایپا

 • همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، در این مرحله باید کد ملی، تاریخ تولد و همچنین کد ارسال شده را در کادر نمایش داده شده وارد کنید و در نهایت، گزینه «ثبت و تایید» را انتخاب کنید. در صورتی که کد مربوطه به شما پیامک نشد،گزینه «ارسال مجدد کد تایید» را انتخاب کنید.

ثبت نام سایپا

 • چنانچه مراحل قبلی با موفقیت انجام شود، شما به صفحه اجازه دسترسی منتقل میشوید (مانند تصویر زیر). با مشاهده این صفحه باید گزینه «اعطای مجوز ورود یکپارچه» را انتخاب کنید. همچنین، در صورتی‌که از ادامه ثبت نام منصرف شده‌اید، گزینه «عدم اعطای مجور ورود یکپارچه» را انتخاب کنید.

مجوز ورود یکپارچه سایپا

 • پس از اعطای مجوز یکپارچه ورود، به صفحه تعیین رمز منتقل می‌شوید. در این مرحله باید رمز عبور خود را انتخاب کنید. برای این کار، رمز عبور انتخابی‌تان را در هر دو کادر موجود وارد کنید. با انتخاب گزینه «تایید»، شما قادر خواهید بود که با رمز عبور و کد ملی‌تان به طور مستقیم به سامانه فروش اینترنتی سایپا وارد شوید. در این مرحله، ثبت نام سایپا انجام شده است.

تعیین رمز عبور سایپا

سود مشارکت سایپا چقدر است؟

براساس آخرین شرایط عمومی اعلام شده از سوی سایپا، برای پیش‌فروش‌های کمتر از ۱۲ ماه، یعنی خریدهایی که تحویل آن‌ها پیش از ۱۲ ماه از ثبت سفارش انجام می‌شود، سود مشارکت در نظر گرفته نمی‌شود.

در قراردادهای ۱۲ تا ۲۴ ماهه، یعنی پیش خریدهایی با موعد تحویل پیش از ۱۲ ماه تا ۲۴ ماه، نرخ سود مشارکت ۶ درصد در نظر گرفته خواهد شد. مشارکت‌های ۲۴ تا ۳۶ ماهه، یعنی پیش خریدهایی با موعد تحویل ۲۴ تا ۳۶ ماه پس از ثبت قرارداد (ثبت پیش خرید) نرخ سود مشارکت ۱۲ درصد خواهد بود.

امیدواریم که این مطلب توانسته باشد اطلاعات مفیدی از آخرین شرایط ثبت نام اینترنتی سایپا را در اختیار شما قرار دهد. همچنین، جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با مرکز تماس گروه خودروسازی سایپا به شماره تلفن ۰۹۶۵۵۰ تماس بگیرید.

جدیدترین آگهی‌های خودرو
21 نظرات
 1. گل رخ هوشمند می گوید

  تاریخ بعدی ثبت نام سایپا کیه؟ کسی میدونه؟ من میخوام یک شاهین پیش خرید کنم

 2. مرتضی می گوید

  دمتون گرم خیلی خوب بود. ثبت نام بعدی سایپا کیه؟

  1. محمد می گوید

   تیبا

   1. محمد می گوید

    خیلی ممنون

 3. الهه منزل می گوید

  سایپا چرا انقدر پیش پرداخت ثبت نام رو گرون کرده؟

 4. صبا می گوید

  جدیدا چقدر ثبت نام سایپا زیاد شده! خودروها رو سریع میخوان رد کنن تا ارزون نشده. ما هم که مجبوریم باید بخریم

 5. فامیل دور می گوید

  دیوار جان بجای گذاشتن خبرایی که همه جا هست.. سرچ همه شهراتو بزار..

 6. ب مقدم می گوید

  متاسفم ما مردم ایران مجبوریم در مقابل تولیدات بروز خودروسازهای جهان این اهن پاره های اسقاط را انچنانکه سیاست فروش این دو خودرو ساز داخلی هست بخریم و هرچه میگویند بگیم چشم حاضرم

 7. بابک می گوید

  واقعا این قرعه کشی ها دروغه من چند بار ثبت نام کردم ولی برنده نشدم.برای این ماشینای بی ارزش حالا باید چند ماهم صبر کنم تا از قرعه کشی برنده شم

  1. abolfazl می گوید

   برا من مینویسه
   کاربر گرامی :
   کد رهگیری شما در قرعه کشی محصولات سایپا انتخاب نشده است.
   ولی تو ایران خودرو میگه برنده نشده اید
   فرق داره !؟
   یا سایپا کلا منو میپیچونه

 8. اصغر می گوید

  من هم ایران خودرو وهم سایپا نوشتم امکانش هست ردم نکنن یا دوتاش میتونم باشم اگه که نمیتونم یکی بنویسم

 9. علی می گوید

  من سایپا شاهین میخوام ثبت نام کنم . کسی میدونه کی شرایط فروش شاهینو میذارن؟

 10. علی می گوید

  با شرط پیش پرداخت ۷۰میلیون تومان در سه روز قشر ضعیف نمی تواند از این فرصت استفاده کند!

 11. علی سعدی می گوید

  حداکثر یکساله!!! ولی الان ساینایی که من اول اسفند ۹۸ ثبت نام کردم و اول اسفند۹۹ باید تحویل میدادن بهم ندادنش.زنگم میزنی میگن تا دو سه ماه اینده تحویل میدیم.از طرفی دارن همین ماشین رو تو عراق اقساطی و نقدی به مردم عراق میفروشن.واقعا کثیفترین سیاست فروش و لابی بازی برای همین ایرانخودرو و سایپاست.

 12. امیر می گوید

  به هیچ عنوان سایپا ثبت نام نکنید به معنای واقعی کلمه کلاهبرداری میکنن مطمئن باشید اگر برنده هم شدید چند ماه حتی سال باید یا منتظر خودروتون بمونید یا دنبالش بدوید که اونم به جایی نمیرسید

 13. محمداسدزاده می گوید

  چرا در این صفحه گزینه من ربات نیستم پاک نمیشه آخه اجازه نمیده من کد را وارد کنم
  من چکار کنم که این ربات بره؟

 14. حمیده مزرعه ملایی می گوید

  چرا بعد از ۳۸روز از انصراف سایپا اس هنوز پول بنده باز پرداخت نشده و نمایندگی فقط می گوید باید حد اقل ۹۰ روز منتظر باشی .آیا این رسم مشتری مداری است.

 15. ولیزاده می گوید

  سلام.کسی میدونه سود مشارکت خرید یکساله چه مبلغ هست؟اگر حداقل سود بانکی که مثلا ۶ درصد محاسبه بشه چقد سود تو طول یکسال به خریدار میدهد،منظورم به طور کلی این است که ایا سود شش درصد ماهانه حساب میشود یا نه کل سال ۶ درصد سود پول را میدهد؟

 16. میلاد می گوید

  پیش خرید یعنی اشتباه محض

 17. محمود لطیفی می گوید

  پیش خرید یعنی خریت محض بلانسبت خواهش نکنید فقط اگر پول اضافه دارید موردی نداره وگرنه همش کلک ودروع و….هست بیچاره میکنند ادمو

 18. محمود لطیفی می گوید

  پیش خرید نکنید بیچاره میکنند ادمو پارسال ۲۰۶رو فروختم ۴۶ میلیون تا ۱۳۳میلیون جور کردم ریختم بحسابشان اگر همون پول رو پارسال ماشین میخریدم ۲۰۶ مدل ۹۹میشد الان فقط یه پراید میشه اونهم اگر به راحتی پولت رو بدند قراربود با ۲۶۰میلیون شاهین بدند ابان ۹۹پذیرش شدم الان شده ۳۴۳میلیون ازکحا بیاریم یکسال پول ما دستشان موند هیچ به هیچ

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.