چرا نباید اکانت هکی پلی‌استیشن بخریم؟

0

همه کسانی که دستگاه پلی‌استیشن خریداری می‌کنند، به دنبال بازی‌های مورد علاقه خود هستند تا به صورت آنلاین و آفلاین بازی کنند. اما نکته مهم این‌جاست که خرید کنسول بازی، انتهای راه نیست. برای بازی با این کنسول‌ها باید اکانت پلی استیشن خریداری کنید.

برای اینکه بتوانید با توجه به نیازها و بودجه خود، بهترین اکانت ظرفیت پلی استیشن را خریداری کنید، در این مقاله به بررسی انواع اکانت پلی‌استیشن می‌پردازیم و از هزینه هر اکانت خواهیم گفت. در مقایسه‌ای که بین این اکانت‌ها انجام می‌شود، می‌توانید مناسب‌ترین اکانت را با توجه به نیاز خود خریداری کنید و از بازی لذت ببرید.

اکانت پلی استیشن چیست؟

اکانت ظرفیت پلی استیشن در واقع همان اکانت‌هایی هستند که بازی‌های مختلف به وسیله آن‌ها و به صورت دیجیتالی خریداری شده‌اند. با استفاده از این اکانت‌هاست که می‌توانید بازی‌های مختلف را روی کنسول دانلود کنید. در این شرایط نیازی به دیسک نخواهید داشت.

در فروشگاه‌های پلی‌استیشن، بسیاری از بازی‌ها به صورت فیزیکی عرضه می‌شوند و فقط نسخه دیجیتالی آن‌ها در دسترس است. استفاده از این بازی‌های دیجیتالی مزایای زیادی دارد؛ یکی از مهم‌ترین آن‌ها فشار کمتر به کنسول بازی و اجرا شدن بهتر بازی است. ظرفیت بازی پلی استیشن به سه دسته کلی تقسیم می‌شود که در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

 • اکانت پلی استیشن ظرفیت اول
 • اکانت پلی استیشن ظرفیت دوم
 • اکانت پلی استیشن ظرفیت سوم

اکانت پلی استیشن

اکانت پلی استیشن با ظرفیت اول

 • اکانت ظرفیت اول تنها امکان بازی به صورت آفلاین را دارد.
 • در بین ظرفیت پلی استیشن، ظرفیت اول امکان نصب دوباره را نخواهد داشت و بعد از اینکه از آن استفاده کردید هم نمی‌توانید آن را بفروشید.
 • لازم است بدانید که اگر بازی قفل شود، گارانتی به شما تعلق نمی‌گیرد.
 • اما در کنار تمام این معایب، می‌توانید از آن بر روی تمام یوزرهای کنسول استفاده کنید.
 • با توجه توضیحاتی که ارائه شد کاملا مشخص می‌شود که بازی‌های ظرفیت اکانت اول، کمترین قیمت را در میان ظرفیت پلی استیشن دارند.
 • اگر از بازی به صورت آفلاین استفاده کنید، نگرانی بابت قفل شده بازی نخواهید داشت.
 • این ظرفیت پلی استیشن دارای مهلت نصب دیتا است که در مراجع مختلف ۶ ساعت اعلام شده است. در نتیجه بعد از ۶ ساعت، اکانت‌های ظرفیت اول دیگر مشمول گارانتی نیستند.
امکانات اکانت اول پلی‌استیشن وضعیت
امکان بازی به صورت آنلاین دارد (بدون ضمانت)
امکان بازی به صورت آفلاین دارد
امکان استفاده بر روی تمام یوزرهای کنسول بازی دارد
امکان نصب دوباره ندارد
گارانتی در صورت قفل شدن بازی ندارد
امکان فروش بعد از استفاده ندارد

برای خرید اکانت پلی‌استیشن در دیوار کلیک کنید

اکانت پلی استیشن

اکانت پلی استیشن ظرفیت دوم

 • در این ظرفیت، از اکانت بازی به صورت آنلاین و آفلاین، می‌توانید استفاده کنید.
 • یکی از نکات مهم اینکه می‌توانید روی تمام یوزرهای کنسول بجر یوزرهای خریداری شده از بازی استفاده کنید.
 • یکی از مهم‌ترین مزایای اکانت ظرفیت پلی استیشن دوم این است که امکان نصب دوباره و گارانتی در صورت قفل شدن بازی را دارد. بعد از استفاده هم می‌توانید این اکانت را بفروشید.
 • با توجه به این قابلیت‌ها، اکانت ظرفیت دوم در مقایسه با دیگر اکانت‌ها، قیمت بالاتری دارد.
 • این ظرفیت مناسب کسانی است که می‌خواهند از دو مزیت آنلاین و آفلاین و امکان فروش بازی استفاده کنند.
 • لازم به ذکر است که این ظرفیت امکان بازی در تمامی یوزرها را به شما خواهد داد و تنها در یوزر خریداری شده امکان بازی یا آنلاین شدن را نخواهید داشت.
 • بازی‌های اکانت ظرفیت پلی استیشن دوم از هر نظر شامل گارانتی می‌شوند و بدون نگرانی می‌توانید از این بازی‌ها استفاده کنید.
امکانات اکانت دوم پلی‌استیشن وضعیت
امکان بازی به صورت آنلاین دارد
امکان بازی به صورت آفلاین دارد
امکان استفاده بر روی تمام یوزرهای کنسول بازی دارد
امکان نصب دوباره دارد
گارانتی در صورت قفل شدن بازی دارد
امکان فروش بعد از استفاده دارد

اکانت پلی استیشن ظرفیت سوم

اکانت ظرفیت سوم هم دارای خصوصیات مشخصی است.

 • در این اکانت ظرفیت فقط می‌توانید به صورت آنلاین بازی کنید. بنابراین کنسول بازی شما باید به اینترنت متصل باشد. البته جای نگرانی نیست؛ چون احتیاجی به اینترنت با سرعت بالا نخواهد بود.
 • نکته مهم اینکه از ظرفیت سوم فقط روی یک یوزر می‌توانید استفاده کنید.
 • عدم امکان بازی به صورت آفلاین و عدم امکان استفاده بر روی تمام یوزرهای کنسول بازی از جمله تفاوت‌های اکانت ظرفیت سوم با اکانت ظرفیت دوم است.
 • تمامی امکانات دیگر ظرفیت سوم فعال بوده و از آن‌ها می‌توانید استفاده کنید. به عنوان مثال در صورت قفل شدن بازی، گارانتی خواهید داشت و در صورت ایراد پیدا کردن بازی، می‌توانید آن را مجددا نصب کنید.
 • یکی از قابلیت‌های مهم اکانت ظرفیت سوم این است که بعد از استفاده می‌توانید آن را بفروشید.
امکانات اکانت سوم پلی استیشن وضعیت
امکان بازی به صورت آنلاین دارد
امکان بازی به صورت آفلاین ندارد
امکان استفاده بر روی تمام یوزرهای کنسول بازی ندارد
امکان نصب دوباره دارد
گارانتی در صورت قفل شدن بازی دارد
امکان فروش بعد از استفاده دارد

اکانت پلی استیشن

برای اینکه مشخص شود کدامیک از اکانت پلی‌ استیشن برای شما بهتر است، ابتدا باید مشخص کنید که به کدام دسترسی‌ها و قابلیت‌های آن نیاز خواهید داشت. به این ترتیب بر اساس نیازهای خود هزینه پرداخت می‌کنید.

در این قسمت اکانت ظرفیت اول، دوم و سوم بررسی شد و در جدول‌هایی به صورت مختصر در مورد امکانات و قابلیت‌های آن‌ها صحبت کردیم. پس با بررسی این جداول و در نظر گرفتن نیاز خود به راحتی می‌توانید مناسب‌ترین اکانت ظرفیت پلی استیشن را انتخاب و خریداری کنید.

اکانت ظرفیت دوم دسترسی و امکانات بیشتری دارد و به همین دلیل هم بیشتر فروشندگان بازی‌های پلی‌استیشن این ظرفیت را پیشنهاد می‌کنند. اما باید توجه داشته باشید که این اکانت ظرفیت پلی استیشن قیمت بالاتری نسبت به بقیه اکانت‌ها دارد.

اگر اکانت ظرفیت دوم یک بازی را بخرید، فروشنده نام کاربری و رمز عبور اکانتی را به شما خواهد داد و در ادامه از شما می‌خواهد پلی استیشن ۴ خود را به عنوان کنسول اصلی اکانت انتخاب کنید. در نهایت می‌توانید از اکانت خارج شده و با اکانت خودتان بازی کنید. در این شرایط امکان بازی به صورت آفلاین نیز فراهم است.

هشدار: اگر شخص دیگری ظرفیت پلی استیشن ۳ بازی را بخرد، فروشنده باز نام کاربری و رمز عبور همان اکانت را داده و از خریدار می‌خواهد همیشه آنلاین بوده و تنها از این اکانت استفاده کند. پس در زمان خرید ظرفیت خیلی دقت کنید و در صورت امکان با شخصی که با این موضوع آشناست برای خرید اقدام کنید.

هزینه اکانت پلی استیشن

هزینه اکانت پلی استیشن بنا به ظرفیت اول، دوم و سوم بودن‌شان و به امکاناتی که دارند، متفاوت خواهد بود. در بین سه اکانت ظرفیتی که معرفی شد، اکانت پلی استیشن با ظرفیت دوم، دارای امکانات کاملی است و بنابراین دور از انتظار نیست که قیمت بالاتری داشته باشد.

قیمت این اکانت‌ها بر اساس قیمت دلار مشخص می‌شود؛ پس نمی‌توان قیمت مشخص و ثابتی را برای آن‌ها در نظر گرفت. در واقع باید ببینید در زمان خرید اکانت ظرفیت، قیمت دلار چقدر است.

برای دیدن آگهی‌های کنسول بازی در دیوار کلیک کنید

حرف آخر در ظرفیت پلی استیشن

همان‌طور که در این مقاله مطالعه کردید، در حال حاضر ۳ نوع اکانت ظرفیت پلی‌استیشن وجود دارد که می‌توانید برای اجرای بازی‌های مورد علاقه خود آن‌ها را خریداری کنید. هر کدام از این اکانت‌ها امکانات و قابلیت‌های ویژه‌ای دارند که آن‌ها را از دیگری متمایز می‌کند.

اکانت ظرفیت پلی استیشن دوم دارای امکانات کاملی است و همه نیازهای شما را برطرف می‌کند. اما باید قبل از خرید اکانت به این موضوع توجه کنید که چه نیازهایی دارید و چقدر می‌خواهید هزینه کنید. چون اکانت ظرفیت پلی استیشن دوم از دیگر اکانت‌ها گران‌تر است. شما از بین اکانت ظرفیت‌هایی که بررسی شد، کدامیک را انتخاب می‌کنید؟

آگهی‌های انواع کنسول‌های بازی را در دیوار ببینید

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.