تمدید مهلت نام‌نویسی در آزمون استخدامی شرکت کار و تأمین

0

مطابق جدیدترین اطلاعیه‌ای که از سوی سازمان تأمین اجتماعی منتشر شده، مهلت نام‌نویسی در آزمون استخدامی شرکت کار و تأمین تا روز دوشنبه ۱۴ شهریور تمدید شد. علت این تصمیم انجام اصلاحات مهم در دفترچه این آزمون استخدامی است.

در اصلاحات جدید دفترچه فرصت برای نام‌نویسی چند عنوان شغلی جدید پدید آمده است. از این رو، مهلت ثبت‌نام تمدید شد تا متقاضیان این عناوین شغلی هم فرصت ثبت‌نام داشته باشند.

متقاضیان شرکت در این آزمون می‌توانند پس از مطالعه دقیق دفترچه استخدامی و تطبیق شرایط احراز شغل برای نام‌نویسی اقدام کنند.

نا‌م‌نویسی از طریق وب سایت سازمان سنجش به آدرس www.sanjesh.org امکان‌پذیر است و تا پایان روز دوشنبه ۱۴ شهریور ماه ممکن است.

اصلاحات دفترچه آزمون شرکت کار و تأمین

در اطلاعیه منتشرشده درباره این آزمون دو مورد اصلاحات به چشم می‌خورد. نخست اینکه سه عنوان جدید به فرصت‌های شغلی این آزمون اضافه شده است. این عناوین شغلی عبارتند از:

  • استخدام ۲ نفر دارویار در شرکت کار و تأمین در شهرستان ارومیه واقع در استان آذربایجان غربی.
  • استخدام ۱ نفر منشی پزشکی/منشی بخش در شرکت کار و تأمین شهرستان سلماس واقع در استان آذربایجان غربی
  • استخدام ۱ نفر انباردار دارویی و تجهیزات پزشکی در شرکت کار و تأمین در شهرستان بجنورد واقع در استان خراسان شمالی

همچنین متن ماده ۱۲ صفحه ۳ دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمون به شرح ذیل اصلاح شده است:

داوطلبانی که به صورت غیررسمی و تمام‌وقت در وزارتخانه‌ها و مؤسسات‌ و شرکت‌های دولتی، بانک‌ها و شرکت‌های تحت پوشش آن‌ها، شرکت‌های بیمه‌های دولتی، شهرداری‌ها و مؤسسات و شرکت‌های دولتی که شمول قانون بر آن‌ها مستلزم ذکر نام است، مؤسسات و شرکت‌های ملی و مصادره‌شده که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می‌کنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکتهای تحت پوشش آن‌ها از تاریخ ۵۷/۱۱/۲۲به خدمت اشتغال داشته‌اند به میزان مدت خدمت غیر رسمی آن‌ها (نهادهای عمومی غیردولتی و شرکت‌های تحت پوشش آن‌ها).

نحوه ثبت‌نام در آزمون استخدامی و هزینه آن

سازمان تأمین اجتماعی امسال در یک برنامه استخدامی قصد دارد بیش از ۵ هزار نفر را به استخدام درآورد. این استخدام‌ها در دو بخش استخدام پیمانی و استخدام شرکتی برنامه‌ریزی شده‌اند. شرکت کار و تأمین به عنوان یکی از شرکت‌های تابعه سازمان تأمین اجتماعی با استخدام بیش از ۲ هزار نفر قصد دارد بخش استخدام نیروهای شرکتی را برعهده بگیرد.

ثبت‌نام در این آزمون از طریق وب‌سایت سازمان سنجش انجام می‌شود. پیش از نام‌نویسی می‌توانید دفترچه راهنمای آزمون را در آدرس زیر به دقت مطالعه نمایید.

دفترچه آزمون استخدامی کار و تأمین

بعد از مطالعه می‌توانید با انجام مراحل زیر در این آزمون نام‌نویسی کنید:

  • الف) واریز مبلغ یکصد و هشتاد هزار تومان از طریق درگاه اینترنتی
  • ب) تهیه عکس پرسنلی و آپلود عکس در سایت هنگام ثبت‌نام
  • ج) ثبت‌نام از طریق آدرس https://register2.sanjesh.org/

در دفترچه آزمون نیز ذکر شده که جذب نیرو صرفاً به‌صورت قرارداد موقت شرکتی و بدون تعهد رابطه استخدامی ممکن است. همچنین وجه واریزی بابت ثبت‌نام تحت هیچ عنوان عودت داده نخواهد شد.

در هر مرحله از آزمون یا پس از جذب، چنانچه خلاف اطلاعات اعلام شده از سوی متقاضی محرز شود، داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد و پذیرش در آزمون علمی حقی برای او ایجاد نمی‌کند.

همه متقاضیان از هر استان حق ثبت‌نام و شرکت در آزمون را دارند، اما پذیرش بر اساس ظرفیت هر شهرستان و با درنظر گرفتن بالاترین نمره کسب شده کتبی و مصاحبه صورت می‌پذیرد.

شرایط بومی‌بودن چگونه احراز می‌شود؟

این آزمون در استان‌های مختلف و شهرستان‌های گوناگون برگزار می‌شود و برای همین بومی‌بودن متقاضیان برای شرکت در آزمون اهمیت بالایی دارد. در دفترچه آزمون شرایط بومی بودن نیروها را چنین عنوان کرده:

  • شهرستان محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با شهرستان مورد تقاضا یکی باشد.
  •  استفاده از اولویت بومی از طریق سکونت به موجب تأیید ساکن‌بودن و حداقل ده سال سکونت با ارائه استشهاد محلی ممهور به مهر نیروی انتظامی در شهرستان مورد تقاضا خواهد بود .

همچنین مبنای شهرستان برای تعیین بومی‌بودن، تقسیمات کشوری در اولین روز ثبت‌نام برای آزمون می‌باشد .

سایر اخبار استخدامی را بخوانید:


انواع آگهی مشاغل را در بلاگ دیوار ببینید

***

اخبار استخدام را در بلاگ دیوار بخوانید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.