رویداد جذب نیروی انسانی در حوزه نانو تکنولوژی

0

ستاد توسعه فناوری نانوی کشور با طراحی رویدادی ملی به دنبال ایجاد فرصت‌های شغلی و جذب نیروی انسانی در حوزه نانو تکنولوژی است. این ستاد به منظور شناسایی و جذب این استعدادها رویدادی ملی تعریف کرده تا به کمک آن استعدادهای برتر این حوزه را استخدام کند.

رویداد اشتغال «هرنج» چیست؟

رویداد اشتغال هرنج ابتکاری از ستاد توسعه فناوری نانوی کشور است و تلاش می‌کند تا فرصت اشتغال مناسب را برای متخصصان عرصه نانو فراهم کند. به این ترتیب هم نیروهای نخبه دانشگاهی به سرعت فرصتی برای حضور در عرصه صنعت پیدا می‌کند و هم عرصه نانوی کشور که احتیاج به متخصصان زیاد دارد، بخشی از نیروی انسانی خود را تامین می‌کند.

از این رو، هدف اصلی این رویداد «استخدام» متخصصان عرصه نانو در کشور است. این رویداد از اوایل مرداد ماه امسال آغاز شده است و قرار بود در بیستم مرداد ماه پایان یابد؛ ولی با توجه به استقبال‌های صورت گرفته این تاریخ تا سی‌ام مرداد تمدید شده.

بنابراین علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت ستاد توسعه فناوری نانوی کشور در جریان جزئیات این رویداد و رویدادهای مشابه قرار بگیرند. همچنین اطلاعات ضرری برای علاقه‌مندام به شرکت در این رویداد در این گزارش فراهم شده است.

نحوه شرکت در رویداد اشتغال هرنج

طبق اعلام دبیرخانه این رویداد، رویداد جذب نیروی انسانی در حوزه نانو تکنولوژی (اشتغال هرنج) تا ۳۰ مردادماه تمدید شد، علاقه‌مندان حوزه اشتغال در فناوری‌نانو می‌توانند دراین بازه زمانی اعلام شده برای حضور در این رویداد ثبت‌نام کنند. هرنج پلتفرمی برای توانمندسازی نیروی کار است که از طریق شناسایی نیازهای هر سازمان و ارزیابی و آموزش هدفمند به نیروی انسانی، این مسیر را سهل و در این بین ارتباط تعاملی دو سویه ایجاد می‌کند.

هرنج برای جذب و نگهداشت نیروی انسانی کارآمد، از روش‌های نوین آموزش و ارزیابی منابع انسانی که بر پایه یادگیری از طریق انجام دادن و همین‌طور یادگیری از طریق رقابت یا همان (Learning-by-doing و learning-by-competition) استفاده می‌کند.

مراحل برگزاری رویداد

  • فاز اول: دریافت رزومه افراد
  • فاز دوم: رصد سوابق متقاضیان و انتخاب افراد برای مصاحبه حضوری
  • فاز سوم: مصاحبه حضوری پذیرفته‌شدگان و اعلام چند برابر ظرفیت پذیرفته‌شدگان
  • فاز چهارم : برگزاری دوره دو ماه آموزشی و ارزیابی عملکرد شرکت‌کنندگان با همکاری کارفرما
  • فاز پنجم: اعلام برگزیدگان نهایی و شروع مراحل استخدام
تنها مسیر ثبت‌نام و ارسال رزومه از طریق سایت جابینجا است. با ورود به سایت جابینجا و ثبت‌نام در آن می‌توانید از طریق این لینک فرصت‌های شغلی را مشاهده و رزومه خود را ارسال نمایید. https://jobinja.ir/companies/haranj/jobs

در رویداد جذب نیروی انسانی در حوزه نانو تکنولوژی برای هر فرصت شغلی، ۲ الی ۳ نفر پذیرفته خواهند شد و امکان شرکت در این دوره‌ها را خواهند داشت. در نهایت در صورت تایید کارفرما یک نفر برای هر فرصت شغلی برگزیده خواهد شد.

فرآیند جذب نیروی انسانی در حوزه نانو تکنولوژی از ابتدای شهریور تا پایان مهرماه ادامه خواهند داشت و نیاز است که افراد در طی این مدت، زمانی را برای انجام پروژه‌های فردی مخصوص کارفرما و چالش‌های کار تیمی اختصاص دهند.

در این فرایند سابقه کار در انتخاب افراد دارای اهمیت است؛ اما ممکن است مجموع ارزیابی عملکرد شما در پروژه‌ها نسبت به افراد دارای سابقه کاری دارای ارجحیت بیشتری باشد.


فرصت‌های شغلی حوزه صنعتی، فنی و مهندسی را ببینید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.