تمدید مهلت ثبت‌نام آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی

0

در حالی که ساعت ۲۴ روز یکشنبه ششم شهریور ماه به عنوان آخرین فرصت نام‌نویسی در آزمون استخدامی تامین اجتماعی تعیین شده بود، این فرصت برای ۲۴ ساعت تمدید شد. به این ترتیب علاقه‌مندان می‌توانند تا ساعت ۲۴ امروز دوشنبه هفتم شهریور ماه ۱۴۰۱ در این آزمون استخدامی نام‌نویسی کنند.

برای نام‌نویسی در آزمون استخدامی تامین اجتماعی چه باید کرد؟

نزدیک به یک هفته است که برنامه استخدامی سازمان تامین اجتماعی آغاز شده و با انتشار دفترچه و همچنین باز شدن سامانه نام‌نویسی علاقه‌مندان به استخدام در این سازمان بزرگ می‌توانند خودشان را برای آزمون مهر ماه امسال آماده کنند. حالا این فرصت به اندازه ۲۴ ساعت دیگر هم تمدید شده و پایان روز دوشنبه هفتم شهریور ماه به عنوان آخرین مهلت نام‌نویسی تعیین شده است.

علاقه‌مندان به نام‌نویسی در این آزمون باید به وب‌سایت سازمان سنجش مراجعه کنند. نشانی وب‌سایت این سازمان sanjesh.org است. هزینه شرکت در این آزمون ۱۴۰ هزار تومان است و مبلغ در صورت انصراف شما عودت داده نمی‌شود.

جدیدترین اصلاحات دفترچه آزمون

گرچه ۳۱ مرداد ماه امسال دفترچه آزمون استخدامی در سازمان تامین اجتماعی منتشر شد اما تاکنون چند اصلاحیه برای آن منتشر شده است. جدیدترین مورد اصلاحی این دفترچه استخدامی را ابوالفضل عفت‌نژاد، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی این سازمان تشریح کرد.
عفت‌نژاد در این زمینه گفت:

«در پی انتشار دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمون استخدامی متمرکز سازمان تامین‌اجتماعی سال ۱۴۰۱ در تاریخ ۳۱ مردادماه ۱۴۰۱، عبارت «صرفاً ایثارگرانی مجازند از سهمیه استخدامی ۲۵درصد بهره‌مند شوند که وضعیت شغلی آنان در فرآیند ثبت‌نام و برگزاری آزمون استخدامی در سیستم سجایا بیکار ثبت شده باشد» از ردیف ۱ سهمیه ۲۵ درصد ایثارگران قسمت الزامات، امتیازات و سهمیه‌های قانونی مندرج در صفحه ۳ دفترچه راهنمای مذکور حذف می‌شود.»

مراحل و نحوه اعلام نتیجه آزمون استخدامی

مطابق زمان‌بندی‌ها، آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی در مهر ماه امسال برگزار خواهد شد.

  • در مرحله اول اعلام نتایج باید بررسی شود که کدام دسته از شرکت‌کنندگان حدنصاب علمی این آزمون را کسب کرده‌اند. حد نصاب عبارت است از ۵۰ درصد میانگین امتیاز سه نفر برتر در هر شغل پس از اعمال ضرایب مربوطه.
  • امتیاز شرکت‌کنندگان با ضریب وزنی ۴۰ درصد برای دروس عمومی و ۶۰ درصد برای دروس تخصصی محاسبه می‌شود. داوطلبانی که حدنصاب علمی را کسب کرده باشند برای مرحله بررسی مدارک و سایر جزئیات معرفی خواهند شد.
  • شرکت‌کنندگان در آزمون باید توجه داشته باشند که کسب حد نصاب نمره لازم در آزمون هیچ‌گونه حق استخدامی برای آنان ایجاد نمی‌کند. بنابراین پذیرش نهایی موکول به تطبیق مدارک و شرایط و موفقیت داوطلبان در مراحل بعدی شامل مصاحبه، گزینش، معاینات پزشکی و اخذ گواهی عدم سوءپیشینه از مراکز ذیصلاح خواهد بود.
  • در این مرحله پیش‌بینی شده که داوطلبان را به اندازه سه برابر ظرفیت برای بررسی مدارک و سایر امور استخدامی فرا بخوانند. در این میان اولویت با داوطلبانی است که هم نمره علمی بالاتری داشته‌اند و هم اینکه مدارک‌شان مورد تایید قرار گرفته باشد.
  • مرحله بعدی استخدامی در این سازمان معرفی داوطلبان به اندازه دو برابر ظرفیت به گزینش سازمان است. پس از برگزاری مصاحبه، معرفی داوطلبان به گزینش بر اساس مجموع نمره کل نهایی مکتسبه آنان با وزن ۶۰ درصد بـرای آزمون کتبی و ۴۰ درصد بـرای مصاحبه و به تعداد دو برابـر ظرفیت پذیرش خواهد بود.
در دفترچه شرکت در این آزمون همچنین تذکر داده شده که در صورت مساوی بودن مجموع نمرات مکتسبه داوطلبان در آزمون کتبی و مصاحبه، اولویت معرفی به گزینش با داوطلبانی خواهد بود که نمره مکتسبه آنان در آزمون کتبی بالاتر باشد.

سایر اخبار استخدامی را بخوانید:


***

اخبار استخدام را در بلاگ دیوار بخوانید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.