نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام شد

0

نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش سرانجام امروز و از طریق وب‌سایت سازمان سنجش اعلام شد. این آزمون یکی از سه آزمون مهم استخدامی سال ۱۴۰۱ بود که سرانجام امروز به نقطه پایانی خودش نزدیک شد.

از ۹ سال پیش و در پی تصمیم مجلس قرار بر این شد که همه کارکنان دستگاه‌های اجرایی، از طریق برگزاری آزمونی جامع استخدام شوند. به این ترتیب برگزاری آزمون‌های مختلف تعطیل و آزمون‌ها به صورت متمرکز برگزار شد. امسال نهمین دوره این آزمون‌ها در حال برگزاری است.

علیرغم اینکه برنامه برگزاری این آزمون‌ها به صورت متمرکز بود و از آنجایی که امسال دو وزارت‌خانه آموزش و پرورش و بهداشت و درمان برنامه گسترده استخدامی داشتند، قرار بر این شد که این آزمون‌ها در دو مرحله برگزار شود.

به این ترتیب آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در بهار ۱۴۰۱ برگزار شد و نهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی، در تابستان امسال برگزار شد.

حالا و بعد از برگزاری مراحل مختلف اسامی برگزیدگان نهایی این آزمون از طریق وب‌سایت سازمان سنجش اعلام شده است.

نحوه دریافت جواب نهایی آزمون

نهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور در سال ۱۴۰۱ در رشته‌های شغلی مربوط به وزارت آموزش و پرورش در روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۵ و ۱۶ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ برگزار شد.

پس از اعلام نتایج اولیه و طی مرحله مصاحبه، نتیجه نهایی نهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی سال ۱۴۰۱ ویژه آموزش و پرورش، در سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شد. داوطلبان این آزمون در صورت اعتراض به نتیجه تا ۱۰ روز فرصت دارند که اعتراض خود را به بخش پاسخگویی سازمان سنجش ارسال کنند.

نتیجه نهایی نهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی سال ۱۴۰۱ ویژه آموزش و پرورش در https://result2.sanjesh.org/RSEmp/Emp9AP/ قابل مشاهده است.

اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور

بر اساس اعلام سازمان سنجش، پیرو اطلاعیه ۳ تیرماه سال جاری، نتایج آزمون یک برابر ظرفیت آزمون استخدامی در زمان مقرر یعنی یکشنبه، ۲۳ مرداد به متقاضیان اعلام شد.

پذیرفته‌شدگان موظف هستند برای تکمیل سایر مراحل استخدامی مانند: بررسی صلاحیت عمومی گزینش، گواهی عدم سوء‌پیشینه، آزمایش‌ها و معاینات پزشکی، تشکیل پرونده استخدامی و آمادگی جهت شرکت در کلاس‌های مهارت‌آموزی در زمان مقرر اقدام کنند.
مطابق اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور مراحل تشکیل پرونده استخدامی به شرح زیر است:

  • برای تشکیل پرونده استخدامی، انجام معاینات پزشکی(تکمیلی) آزمایشات پاراکلینیکی و اخذ معرفی نامه برای گواهی عدم سوءپیشینه و اطلاع از سایر مراحل و مدارک لازم (دو روز بعد از اعلام نتایج) به اداره کل آموزش و پرورش استان سهمیه خدمتی مراجعه و راهنمایی لازم را دریافت نمایند. ضمناً پذیرفته‌شدگان برای کسب اطلاع بیشتر به سامانه اطلاع‌رسانی اداره کل آموزش و پرورش استان مربوط مراجعه نمایند.
  • همچنین برای پیگیری صدور ابلاغ موقت تدریس در سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۲ در شهریورماه سال جاری به اداره کل آموزش و پرورش استان سهمیه خدماتی مراجعه نمایید. بدیهی است چنانچه صلاحیت‌های عمومی گزینش مورد تایید قرار نگیرد و یا فرد موفق به گذراندن دوره مهارت‌آموزی نشود، ابلاغ تدریس صادره (موقت) لغو و حکم استخدام پیمانی صادر خواهد شد.
  • صدور حکم استخدام پیمانی به شرط داشتن ابلاغ تدریس و با رعایت سایر ضوابط و مقررات استخدامی منوط به تایید صلاحیت‌های عمومی گزینش و موفقیت در دوره مهارت آموزی و ارائه گواهی مربوط خواهد بود.
  • همچنین برای بررسی صلاحیت‌های عمومی می‌بایست پس از چاپ فرم اطلاعات فردی از سایت دبیرخانه هیات مرکزی گزینش به نشانی www.gozinesh.medu.ir نسبت به تکمیل دقیق فرم و الصاق یک قطعه عکس، به آن اقدام کنند. سپس به همراه کلیه صفحات شناسنامه و کارت ملی و کارنامه نهایی آزمون تا ۴۸ ساعت پس از انتشار رسمی اسامی، به وسیله پست پیشتاز به آدرس هسته گزینش استان محل خدمت ارسال شود.

آگهی‌های آموزشی دیوار را ببینید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.