فرصت استخدام در مجتمع ذوب آهن پاسارگاد را از دست ندهید

دومین آزمون استخدامی این شرکت در سال ۱۴۰۱

0

جویندگان کار در استان فارس و حومه که علاقه‌ دارند در مجتمع ذوب‌آهن این استان مشغول به کار شوند، فرصت استخدام در مجتمع ذوب آهن پاسارگاد را از دست ندهند. این دومین آزمون استخدامی این مجتمع صنعتی در سال ۱۴۰۱ است. مجتمع صنعتی ذوب‌آهن پاسارگاد در نظر دارد به منظور تأمین نیروی انسانی موردنیاز خود از میان واجدین شرایط آقا و خانم در مقاطع تحصیلی لیسانس و بالاتر، از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه فنی و طب کار به‌صورت قرارداد موقت طبق ضوابط قانون کار و تأمین اجتماعی اقدام به جذب نیرو در مرکز آموزش و توسعه سرمایه انسانی کند. داوطلبان تا دهم تیرماه ۱۴۰۱ فرصت دارند تا در آزمون استخدامی این مجتمع ثبت‌نام کنند.

تاریخ نام‌نویسی، دریافت کارت و برگزاری آزمون

داوطلبان گرامی مهلت ثبت‌نام آزمون استخدام در مجتمع ذوب‌آهن پاسارگاد از روز شنبه ۱۴۰۱٫۰۳٫۲۸ تا روز جمعه ۱۴۰۱٫۰۴٫۱۰ فرصت دارند تا در این آزمون شرکت کنند. برای نام‌نویسی در این آزمون و اطلاع از شرایط آن، باید به وب‌سایت https://www.pascosteel.com/Recruitments مراجعه کنند. همچنین توجه داشته باشید که هرگونه مغایرت در ارسال مدارک ثبت‌نام، حتی در صورت پذیرش اولیه افراد، مورد قبول نبوده و پذیرش آنها مردود می‌شود.

داوطلبانی که در این آزمون نام‌نویسی کرده‌اند، باید در روزهای شنبه و یکشنبه ۲۶ و ۲۷ تیر ماه ۱۴۰۱ با مراجعه به وب‌سایت https://www.pascosteel.com برای دریافت کارت ورود به جلسه اقدام کنند. توجه داشته باشید که همراه داشتن اصل شناسنامه یا کارت ملی جهت ورود به جلسه آزمون الزامی است؛ در غیر این صورت از ورود افراد به جلسه ممانعت به عمل خواهد آمد.

زمان برگزاری آزمون استخدام در مجتمع ذوب‌آهن پاسارگاد هم روز جمعه ۳۰ تیرماه ۱۴۰۱ در نظر گرفته شده است. داوطلبان گروه مهندسی مکانیک و گروه مهندسی متالورژی از ساعت ۹ الی ۱۲ ظهر این روز باید در محل آزمون حاضر شوند و داوطلبان گروه مهندسی برق و ابزار دقیق باید از ساعت ۱۵ تا ۱۸ برای شرکت در آزمون حضور یابند. آزمون استخدامی این مجتمع به صورت متمرکز در شیراز، شهرک گلستان، بلوار علامه دهخدا، خیابان پیام نور، دانشگاه پیام نور شیراز برگزار می‌شود.  یک مرحله مصاحبه فنی هم برای استخدام در این مجتمع در نظر گرفته شده است. پس از اعلام نتایج اولیه مدارک داوطلبانی که حدنصاب نمره قبولی را کسب کرده‌اند، موردبررسی قرار خواهد گرفت و پس از تأیید مدارک از طریق برقراری تماس تلفنی ضمن اعلام زمان و مکان انجام مصاحبه، به جلسه دعوت خواهند شد.

اگر از اهالی استان فارس و علاقه‌مند به استخدام در این مجتمع صنعتی هستید، باید بدانید که داوطلبان بومی در اولویت استخدام قرار دارند.

فارغالتحصیلان چه رشتههایی در این آزمون استخدامی شرکت میکنند؟

فرصت استخدام در مجتمع ذوب‌آهن پاسارگاد

طبق اعلام این مجتمع، فارغ‌التحصیلان کارشناسی و بالاتر رشته‌های زیر می‌توانند در آزمون استخدام در مجتمع ذوب‌آهن پاسارگاد نام‌نویسی کنند:

  • مهندسی مکانیک
  • مهندسی شیمی
  • مهندسی برق و ابزار دقیق
  • مهندسی مواد و متالورژی 

همچنین شرایط عمومی شرکت در آزمون استخدام در مجتمع ذوب‌آهن پاسارگاد شامل «داشتن تابعیت ایران»، «انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی دائم»، «عدم اعتیاد به مواد مخدر و هرگونه دخانیات»، «نداشتن سابقه محکومیت جزایی مؤثر»، «داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کار»، «دارا بودن شرایط احراز شغل متناسب با جداول نیازهای استخدامی»، «نداشتن منع قانونی برای استخدام و تعهد خدمتی به دیگر سازمان‌ها» و «احراز صالحیت‌های عمومی به تأیید کمیته گزینش پس از قبولی در آزمون کتبی و مصاحبه» می‌شود.

بیشتر بخوانید: جدیدترین اخبار درباره نحوه اعلام نتایج آزمون استخدامی تامین اجتماعی

همچنین شرایط سنی شرکت در آزمون استخدام در مجتمع ذوب‌آهن پاسارگاد تعیین شده است: همه متولدین ۱۳۶۸/۰۱/۰۱ به بعد می‌توانند در این آزمون شرکت کنند. هیچ محدودیت جنسیتی برای این آزمون در نظر گرفته نشده است و آقایان و خانم‌هایی که شرایط ذکر شده را دارند، می‌توانند در آزمون استخدام در مجتمع ذوب آهن پاسارگاد شرکت کنند.

بهترین آگهی‌های استخدام حوزه صنعتی، فنی و مهندسی را ببینید


 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.