دومین قسمت دیوارتاک: دلایل افزایش قیمت خودرو در بهار ۱۴۰۱

افزایش قیمت خودرو در بهار ۱۴۰۱، حاشیه‌های بازار و بررسی فونیکس تیگو ۸ پرو

0

به قسمت دوم دیوارتاک خوش آمدید! اگر تا به حال مخاطب دیوارتاک نبوده‌اید، خوب است بدانید دیوارتاک مجموعه برنامهٔ ویدیویی بلاگ دیوار با محوریت گفتگو در حوزه‌های گوناگون است. هر قسمت از دیوارتاک به یکی از سرویس‌ها و خدمات دیوار اختصاص دارد. در دیوارتاک به گپ و گفت با مختصصان حوزه‌های گوناگون می‌پردازیم و رامین محمودی، مدیر بخش خودرو بلاگ دیوار، اجرای این برنامه را به عهده دارد.

در قسمت دوم دیوارک با سه بخش شنیدنی مهمان شما هستیم:

  • نگاهی به افزایش قیمت خودروها در بهار ۱۴۰۱، همراه با آرش راهبر
  • بررسی حواشی بازار خودرو و آیندهٔ آن با فربد زاوه و مسیح فرزانه
  • نقد و بررسی فونیکس تیگو ۷ پرو در کنار علیرضا محمدزاده و آرش راهبر

در بخش اول دیوارتاک، رامین محمودی و حضور آرش راهبر با هم پیرامون افزایش باورنکردنی قیمت خودرو در بهار ۱۴۰۱ گفتگو می‌کنند. در این بخش بر اساس آمار و ارقام دیوار با هم نگاهی به میزان افزایش قیمت‌های خودروهای صفر و کارکردهٔ داخلی، وارداتی و چینی خواهیم انداخت.

به راستی چه اتفاقی در بازار ایران افتاده است؟ اگر به پاسخ این سوال علاقه‌مند هستید، بخش دوم از قسمت دوم دیوارتاک را از دست ندهید. در این بخش فربد زاوه و مسیح فرزانه علت افزایش قیمت‌ها و چشم‌انداز بازار آشفتهٔ خودرو را زیر ذره‌بین خواهند گذاشت.

در بخش سوم دیوارتاک هم علیرضا محمدزاده و آرش راهبر نگاهی به طراحی، امکانات و وضعیت فنی فونیکس تیگو ۷ پرو می‌اندازند. فونیکس تیگو ۷ پرو در واقع نسل دوم چری تیگو ۷ است که تولید آن اخیراً در مدیران خودرو آغاز شده است.

دیوارتاک مجموعه برنامه‌ای‌ست که با تماشای قسمت‌های گوناگون آن می‌توانید اطلاعات و تخصصی خود را در حوزه‌های مختلف خرید و فروش افزایش دهید. ما با ارائهٔ دقیق‌ترین اطلاعات و آمار در دیوارتاک، شما را به قلب بازارهای کشور خواهیم برد.

جدیدترین آگهی‌های خودرو
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.