شرایط فروش نقدی و اقساطی ام وی ام در اردیبهشت ۱۴۰۱

0

جدیدترین شرایط فروش ام وی ام چیست؟ ام وی ام یکی از قدیمی‌ترین خودروهای چینی است که در ایران وارد شده است. محصولات ام وی ام در واقع، همان محصولات کمپانی چری هستند که در ایران تحت نام ام وی ام به بازار عرضه می‌شوند. شرکت مدیران خودرو نماینده رسمی فروش محصولات ام وی ام و چری در ایران است که هر ساله در قالب طرح‌های مختلف، شرایط فروش و ثبت نام ام وی ام و ثبت نام آن را در کشورمان اعلام می‌کند.

شرایط فروش MVM با اقساط ۶۰ ماهه – ویژه اردیبهشت ۱۴۰۱

شرکت مدیران خودرو در جدیدترین شرایط فروش خود، طرح جدید فروش MVM با اقساط ۶۰ ماهه را معرفی کرده است که این طرح، در ابتدای اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ آغاز می‌شود.

در این شرایط فروش ام وی ام، خودروهای ایکس ۲۲ پرو، ایکس ۲۲ اسپرت لاکچری و ایکس ۳۳ اس به فروش می‌رسند. بر اساس آنچه در این بخشنامه آمده است، موعد تحویل این شرایط فروش ۶۰ ماهه، به مدت ۴۵ روز کاری است.

شما می‌توانید برای مشاهده قیمت خودروهای ام وی ام در بازار آزاد به لینک‌های زیر مراجعه کنید:

جدیدترین آگهی‌های خودرو ام وی ام

شرایط فروش اقساطی ام وی ام X33 اکسلنت اسپرت به مناسبت رمضان

در این شرایط فروش که ویژه ماه مبارک رمضان است، خودرو X33 AT Excellent Sport در دو طرح عادی و جایگزینی عرضه می‌گردد.

در طرح عادی فروش ام وی ام، این خودرو با دو مدل ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ قابل خریداری است. حداقل و حداکثر پیش پرداخت برای مدل‌های ۱۴۰۰، به ترتیب، ۲۵ و ۷۵ درصد و برای مدل‌های ۱۴۰۱، به ترتیب، ۳۵ و ۶۵ درصد تعیین شده است. قیمت مصوب خودرو چه برای مدل‌های ۱۴۰۰ و چه ۱۴۰۱، به صورت نقدی به ۶,۸۱۹,۰۰۰,۰۰۰ ریال می‌رسد و تنها تفاوت این دو مدل، در مقدار پیش پرداخت آنها است. اقساط این خودروها از ۱۲ تا ۶۰ ماهه متغیر است و این تسهیلات با نرخ سود ۲۱ درصد ارائه می‌گردد. سود انصراف و سود تاخیر هم در این طرح، ۱۲ درصد تعیین شده است. خودروها در هر دو مدل ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱، ظرف مدت ۴۵ روز کاری تحویل خریداران داده می‌شوند.

در طرح جایگزینی نیز می‌توان خودرو  X33 AT Excellent Sport را با مدل ۱۴۰۱ و با پیش پرداخت ۲۵ درصد تا حداکثر ۷۵ درصد، به همان قیمت طرح عادی خریداری کرد. نرخ سود تسهیلات طرح جایگزینی همچون طرح عادی ۲۱ درصد است و خودروها در اقساط ۱۲ تا ۶۰ ماهه تحویل خریداران می‌شوند. مالکان کلیه محصولات شرکت مدیران خودرو که سال تولید آنها مربوط به ۱۳۹۰ به بعد باشد، مجاز به شرکت در طرح جایگزینی هستند. موعد تحویل خودروها در این طرح نیز ۴۵ روز کاری تعیین شده است.

بیشتر بخوانید: آخرین شرایط فروش چری

نکات بخش‌نامه شرایط فروش ام وی ام سال ۱۴۰۱

  • حواله صادر شده به نام مشتری در سیستم فروش ۷۲ ساعت اعتبار خواهد داشت. در صورت عدم واریز وجه حواله به حساب شرکت صنایع خودروسازی مدیران و انقضای تاریخ حواله، درخواست مشتری از سیستم قطع حذف خواهد شد.
  • ثبت نام ام وی ام تنها از محل رنگ های فعال (موجود) در سیستم فروش امکان پذیر است.
  • هزینه بیمه شخص ثالث یکساله خودروها برعهده شرکت است.
  • کلیه محصولات در زمان اقساط دارای بیمه بدنه هستند.

جدول قیمت ام وی ام در سال ۱۴۰۱

شما در جدول زیر می‌توانید تغییر قیمت نمایندگی برای انواع محصولات ام وی ام در سال ۱۳۹۹ را مشاهده کنید. همانطور که مشاهده می‌کنید نوسانات قیمت ارز در چند ماه اخیر سبب افزایش قیمت خودروها شده است.

خودرو مدل تیر ۹۹ شهریور ۹۹ آبان ۹۹
۳۱۵ اکسلنت اسپرت ۹۹ ۲۶۵ میلیون تومان ۲۶۵ میلیون تومان ۳۰۷ میلیون تومان
۳۱۵ پلاس ۹۹ ۲۹۰ میلیون تومان ۳۶۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان ۴۲۰ میلیون تومان
X22 دنده ای لاکچری ۹۹ ۳۲۸ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان ۳۲۸ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان ۳۹۱.۵ میلیون تومان
X22 دنده ای اکسلنت اسپرت ۹۹ ۳۴۵ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان ۳۴۵ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان ۴۱۰ میلیون تومان
X22 اتومات لاکچری ۹۹ ۳۹۴ میلیون تومان ۳۹۴ میلیون تومان ۴۷۹ میلیون تومان
X22 اتومات اکسلنت اسپرت ۹۹ ۴۰۹ میلیون تومان ۴۰۹ میلیون تومان ۴۹۷ میلیون تومان
X33S اسپرت ۹۹ ۴۵۸ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان ۴۵۸ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان ۵۶۲ میلیون تومان
X33S اسپرت جدید ۹۹ ۳۲۵ میلیون تومان ۴۸۷ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان ۵۹۷ میلیون تومان
X55 اکسلنت ۹۹ ۶۸۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان ۶۸۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان ۸۴۰ میلیون تومان
X55 اکسلنت اسپرت ۹۹ ۶۸۷ میلیون تومان ۶۸۷ میلیون تومان ۸۵۵ میلیون تومان

 

قیمت روز محصولات ام وی ام سال ‍‍‍‍۱۴۰۱

برای اطلاع از آخرین قیمت روز خودروها می‌توانید به صفحه قیمت روز خودرو در سایت دیوار مراجعه کنید. همچنین، برای مشاهده آخرین آگهی‌های خرید و فروش ام وی ام کافیست به بخش خودروی سایت دیوار مراجعه کنید.

نحوه ثبت نام حضوری ام‌وی‌ام در سال ۱۴۰۱

برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ثبت نام و شرایط فروش ام وی ام (به صورت نقد و اقساط) باید به نمایندگی‌های مجاز مدیران خودرو در شهر محل سکونت‌تان مراجعه کنید.

فهرست نمایندگان مجاز مدیران خودرو

نحوه ثبت نام اینترنتی ام وی ام در سال ۱۴۰۱

برای ثبت نام اینترنتی در شرایط فروش ام وی ام ابتدا به سامانه فروش این خودرو به آدرس http://ebuy.mvmco.ir مراجعه کنید. توجه داشته باشید که در صورت باز شرایط فروش، فروش اینترنتی محصولات شرکت مدیران خودرو هر روز از ساعت ۱۰ صبح آغاز می‌شود.

امیدواریم که این مطلب توانسته باشد اطلاعات مفیدی از شرایط ثبت نام و فروش ام وی ام را در اختیار شما قرار دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با پشتیبانی این مجموعه به شماره ۰۲۱۴۷۶۵۱ تماس بگیرید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.