زمین فاز ۴
توضیحات
۲۵۹ متر عرض ۹ جنوبی قابلیت ساخت ۲ طبقه ی مسکونی ۱ طبقه پارکینگ لطفا املاک تماس نگیرد با تشکر
تصویرها برای همین ملک است؟
خیر
متراژ
۲۵۹ متر مربع
قیمت ملک
۱۱,۷۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
قیمت هر متر
۴۵,۱۷۳,۰۰۰ تومان
سایر ویژگیها و امکانات
بررسی و کارشناسی

گزارش آگهی