زمین ملکی حصار شده
توضیحات
زمین حصار شده ملکی واقع در عباس آباد حاجی. این زمین در کنار امتیازات آب و برق و گاز میباشد.
متراژ
۱۰,۷۵۰ متر مربع
قیمت ملک
۴,۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
قیمت هر متر
۴۰۰,۰۰۰ تومان
سایر ویژگیها و امکانات

گزارش آگهی