زمین
توضیحات
✔️امامت ✔️خ شانزده متری ✔️پروانه۴طبقه ✔️سند تک برگ
تصویرها برای همین ملک است؟
خیر
متراژ
۱۸۰ متر مربع
قیمت ملک
۲,۹۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
قیمت هر متر
۱۶,۱۱۱,۰۰۰ تومان
سایر ویژگیها و امکانات
بررسی و کارشناسی
✔️امامت ✔️خ شانزده متری ✔️پروانه۴طبقه ✔️سند تک برگ

گزارش آگهی