فروش
| متراژ | ساخت | اتاق |
|---|---|---|
| ۴۶۰ | ۱۳۹۵ | بدون اتاق |
توضیحات
برکمربندی چالوس قطعه ۴۶۰ متری باسیستم کاروش آماده بکار ومغازه وکلیه امتیازات وبرق سه فاز صنعتی وسند مالکیت تک برگ
زنگ خطرهای قبل از معامله
| متراژ | ساخت | اتاق |
|---|---|---|
| ۴۶۰ | ۱۳۹۵ | بدون اتاق |
تصویرها برای همین ملک است؟
خیر
قیمت کل
۳۶,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
قیمت هر متر
۷۸,۲۶۰,۰۰۰ تومان
وضعیت مالکیت سرقفلی
مالکیت کامل

گزارش آگهی