اتصال برقرار شد

خرید چرخ گوشت، گوشتکوب برقی،آسیاب و غذاساز در دانشگاه شریف تهران

بعدی

خرید چرخ گوشت، گوشتکوب برقی،آسیاب و غذاساز در دانشگاه شریف تهران

خردکن، آسیاب و غذاساز یکی از تجهیزات اصلی آشپزخانه‌های امروزی هستند. این دستگاه‌ها کارهای روزمره را آسان‌تر کرده و باعث می‌شوند فرآیند تهیه غذا سریع‌تر پیش برود. خرد کردن مواد غذایی، آسیاب کردن آن‌ها، هم‌زدن، پوره کردن و خیلی کارهای دیگر با خردکن، آسیاب و غذاساز قابل انجام است. غذاسازها معمولا دارای لوازم جانبی بسیاری هستند. این متعلقات کمک می‌کنند تا خرد کردن و آماده کردن مواد غذایی به بهترین شکل ممکن انجام شود. بخش زیادی از کارهای روزانه در آشپزخانه با استفاده از این دستگاه‌ها انجام می‌شود. بنابراین دیگر نگران استفاده از تجهیزات قدیمی نخواهید بود. با این دستگاه‌های مدرن می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن مواد اولیه را برای تهیه یک غذای عالی آماده کنید.

خردکن

خردکن همان‌طور که از نامش پیداست برای خرد کردن مواد غذایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه‌ دارای تیغه‌های مختلفی است که مواد غذایی را به شکل‌های مختلف خرد می‌کند. خردکن‌های برقی با قابلیت‌های فراوانی که دارند باعث خرد شدن یک‌دست مواد غذایی در سریع‌ترین زمان ممکن شده و کاربر را نیز خسته نخواهند کرد. بدون وجود یک خردکن برقی باید مواد غذایی را با چاقو خرد کنید که می‌تواند اندکی خطرناک و خسته‌کننده باشد. از خردکن‌های برقی می‌توانید برای خرد کردن انواع مواد غذایی مانند سبزیجات، حبوبات، گوشت و مرغ و حتی یخ نیز استفاده کنید. در هر صورت تیغه‌های تیز این دستگاه هر نوع ماده‌ غذایی را برای شما خرد خواهد کرد.

آسیاب

آسیاب یکی از دستگاه‌های ضروری برای هر آشپزخانه‌ای است. این دستگاه‌ها از جمله قدیمی‌ترین اختراعات بشر هستند که برای خرد کردن و آسیاب کردن انواع مواد غذایی از آن‌ها استفاده می‌شود. آسیاب با گذشت زمان تغییرات زیادی کرده‌ و حالا در انواع آسیاب مواد غذایی، آسیاب قهوه و آسیاب ادویه تولید می‌شود. وجود یک آسیاب برقی در آشپزخانه روند کار را برای شما آسان خواهد کرد. از جمله انواع آسیاب می‌توان به آسیاب برقی و دستی اشاره کرد. آسیاب‌های دستی هزینه پایین‌تری دارند اما در مقابل انرژی بیشتری از شما می‌گیرند. اگر به دنبال یک دستگاه حرفه‌ای هستید که انواع مواد غذایی را آسیاب کند و باعث خستگی دستان شما نشود می‌توانید از آسیاب برقی استفاده کنید.

غذاساز

دستگاه‌های غذاساز دارای تیغه‌های مختلفی هستند و بنابراین می‌توانند جایگزین خوبی برای دستگاه‌های خردکن برقی و آسیاب برقی باشند. از جمله تیغه‌های غذاسازها می‌توان به تیغه‌هایی برای خرد کردن مواد غذایی در اندازه‌های مختلف، تیغه‌ آسیاب کردن مواد غذایی و همین‌طور تیغه‌هایی برای مخلوط کردن مواد غذایی اشاره کرد. این دستگاه قابلیت جایگزینی به جای مخلوط‌کن را نیز خواهد داشت. با توجه به اینکه دستگاه‌های غذاساز کاربردهای فراوانی دارند و به جای دستگاه‌های مختلفی می‌توان از آن‌ها استفاده کرد، بنابراین جایگزین خوبی برای حداقل سه دستگاه در آشپزخانه خواهند بود.

خرید آنلاین خردکن، آسیاب و غذاساز در دیوار

اگر می‌خواهید آشپزخانه خود را به بهترین شکل ممکن تجهیز کنید و برای آماده‌سازی مواد اولیه کوچک‌ترین چالشی نداشته باشید، شاید بهترین انتخاب برای شما خردکن، آسیاب و غذاساز باشد. این دستگاه‌ها مواد اولیه را برای تهیه غذایی عالی آماده می‌کنند. اگر قصد خرید دارید می‌توانید وارد سایت دیوار شده و «خردکن، آسیاب و غذاساز» را جستجو کنید. از میان نتایج بسیاری که نمایش داده می‌شود بهترین دستگاه‌ها را انتخاب و خریداری کنید.