اتصال برقرار شد

خرید و قیمت تابلو فرش در ایران تهران

بعدی

خرید و قیمت تابلو فرش در ایران تهران

معمولاً در بیشتر خانه‌های ایرانی، تابلوفرش روی دیوارها دیده می‌شود. این وسیله که کاملاً جنبه تزئینی دارد، به دیوارهای خانه روح می‌بخشد و فضا را زیبا می‌کند. تابلویی که معمولاً با ابعاد 35 * 50 سانتی‌متر تا 2 * 3 متر بافته شده و ارزش هنری آن بسیار بالا است.

معمولاً تابلو فرش به دلیل اصالتی که دارد، به صورت دستباف تولید می‌شود. اما کارخانه‌هایی هستند که این محصول را به صورت ماشینی هم تولید می‌کنند.

طرح تابلوفرش و رنگ آن بسیار مهم بوده و تأثیر زیادی روی دکوراسیون داخلی خانه شما دارد. پس حتماً قبل از خرید، به این نکته توجه کنید که چه طرح و رنگی، بیشتر با سایر وسایل خانه شما هماهنگ شده و به زیبایی آن می‌افزاید. از تابلو فرش به عنوان هدیه برای دوستان و آشنایان خودتان هم می‌توانید استفاده کنید.

مدل‌های مختلف تابلوفرش

تابلوفرش‌ها انواع مختلفی از نظر نوع بافت دارند. این محصول به دو صورت ماشینی و دستبافت تولید می‌شود که مسلماً نوع دستبافت آن قیمت و ارزش هنری بیشتری دارد. در این نوع تابلو از نخ‌هایی با جنس پشم یا پنبه استفاده می‌شود. نخ‌ها هم با رنگ‌های طبیعی و با رنگرزی تهیه می‌شوند. در صورتی‌که تابلو فرش ماشینی، با الیاف مصنوعی مثل نخ آکریلیک تهیه می‌شود.

تابلوفرش‌ها طرح‌های متنوعی داشته و برای همین با سلیقه‌های مختلف سازگار هستند. برای مثال طرح طبیعت، پرتره، حیوانات، شعرهای معروف، آیه‌هایی از قرآن و نقاشی‌های مشهور مثل شام آخر، جزو رایج‌ترین طرح‌ها هستند. بنابراین دست شما در انتخاب باز است و می‌توانید محصولی را انتخاب کنید که با روحیه شما سازگار باشد.

مدل‌های مختلف تابلوفرش برای این تولید می‌شوند تا شما بتوانید مناسب‌ترین آنها را برای دکوراسیون داخلی خود انتخاب کنید. اگر سبک خانه شما مدرن است، انتخاب یک تابلوفرش کلاسیک، جالب نیست. پس باید بیشتر در انتخاب طرح تابلو دقت کنید. به هماهنگی آن با سایر وسایل خانه و رنگ زمینه آن هم توجه کنید.

وقتی تصمیم به خرید تابلو فرش گرفتید، باید به نکاتی توجه کنید که به شما در انتخاب بهتر کمک می‌کنند. برای مثال نگاه کردن به پشت تابلو، به شما کمک می‌کند شناسه و تعداد گره‌های آن را ببینید. گره‌های یک تابلو فرش باید از نظر ریزی، درشتی و یکنواختی، منظم باشند تا محصول کیفیت بالاتری داشته باشد.

مراقبت از تابلوفرش

وقتی که تابلوفرش مورد علاقه خود را تهیه کردید، باید در نگهداری آن کوشا باشید. برای مثال، تابلو را مستقیم جلوی هوای کولر آبی نصب نکنید. این کار باعث می‌شود که تار و پود تابلو، پوسیده و از بین برود. همچنین بهتر است نور مستقیم آفتاب به آن نخورد، چراکه به مرور زمان، رنگ آن از بین می‌رود. البته این بدین معنا نیست که تابلو فرش در محیطی بدون نور قرار بگیرد.

قیمت تابلوفرش

قیمت انواع تابلوفرش به ابعاد، طرح، رنگ و روش تولید آن بستگی دارد. برای مثال تابلوفرش دستباف قیمت بیشتری دارد، چرا که نسبت به تابلوفرش ماشینی، کیفیت آن هم بالاتر است. البته نوع ماشینی هم به دو دسته ماشینی و چاپ دیجیتالی تقسیم می‌شود. قیمت تابلو فرش به ترتیب این موارد، کمتر است.

خرید تابلو فرش از سایت دیوار

خرید آنلاین تابلو فرش از سایت اینترنتی دیوار بسیار ساده و راحت است. با توجه به تنوع محصولات، می‌توانید بر اساس بودجه خود، نوع ماشینی، دستباف، نو یا دست دوم آن را انتخاب کنید.