خرید و مشخصات فنی انواع تبلت در نظام‌آباد تهران

آیپد اپل

در حد نو
۱۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
نیم ساعت پیش در نظام‌آباد
آیپد اپل

تبلت سامسونگ 8 اینچ سالم

کارکرده
۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان
دیروز در نظام‌آباد
تبلت سامسونگ 8 اینچ سالم

تبلت لنوو کاملا سالم

در حد نو
۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
دیروز در نظام‌آباد
تبلت لنوو کاملا سالم

تبلت نو

نو
۱,۳۵۰,۰۰۰ تومان
هفتهٔ پیش در نظام‌آباد
تبلت نو

تبلت بیوهان

نو
۱,۳۵۰,۰۰۰ تومان
هفتهٔ پیش در نظام‌آباد
تبلت بیوهان

تبلت آندروید ainol

نیازمند تعمیر
۷۰۰,۰۰۰ تومان
۴ هفته پیش در نظام‌آباد
تبلت آندروید ainol

تبلت تبa6

در حد نو
۲,۶۰۰,۰۰۰ تومان
۴ هفته پیش در نظام‌آباد
تبلت تبa6
بعدی

زندگی بدون استفاده از ابزارها و گجت‌های هوشمند در دنیای امروزی به نظر بی‌معنی می‌رسد. مردم تلاش می‌کنند به روزترین و کارآمدترین وسایل دیجیتال هوشمند را تهیه کنند و به کمک اینترنت پرسرعت، کیفیت زندگی‌شان را بالا ببرند.

از زمانی که موبایل‌ها هوشمند شدند و انسان‌ها پا در مسیر زندگی پرسرعت و متاثر از تکنولوژی گذاشتند روزانه بر تعداد ابزار و وسایلی که در دسترس شهروندان قرار می‌گیرد، افزوده شده. سرعت رشد تکنولوژی در این مسیر هم دو چندان شده و هر روز با نوآوری‌ها و خلاقیت‌های بیشتری مواجه شدیم.

یکی از ابزارهایی که در این مسیر رشد و پیشرفت به بازار آمد و خیلی زود طرفدارهای خودش را پیدا کرد، تبلت بود. تبلت‌ها صفجه‌های نمایشی بزرگتر از گوشی هستند که تماما لمسی هستند و اغلب یکی دو دکمه برای روشن و خاموش کردن و همچنین قابلیت اتصال به اینترنت هم دارند. آنها نیازهای زیادی از مخاطبان را پاسخ می‌دهد.

انواع تبلت‌ها

شاید نتوان تبلت‌ها را در دسته‌بندی خاصی قرار داد. احتمالا یک دسته‌بندی به برند تولیدکننده آن مربوط می‌شود. امروزه بهترین و معتبرترین برندهای تولیدکننده گوشی و لپ‌تاپ، خط تولید تبلت هم دارند.

  • شاخص دیگری که شاید بتوان با آن تبلت‌ها را دسته‌بندی کرد، تفاوت‌های ظاهری آنهاست. تبلت‌ها اندازه‌های مختلفی دارند.

  • همه آنها اندازه‌ای حدفاصل بزرگترین گوشی‌های تلفن همراه و کوچکترین مانیتورهای لپ‌تاپ‌ها دارند. اغلب تبلت‌ها صفحه نمایشی بین ۷ تا ۱۳ اینچ دارند.

  • کیفیت دوربین تبلت‌ها هو از دیگر نکاتی است که می‌تواند برای آنها دسته‌بندی‌های مختلفی را ایجاد کند. اغلب سازندگان تبلت‌ها رو کیفیت دوربین ان مانور نمی‌دهند. چون تبلت‌ها با اندازه‌ای که دارند، اغلب وسیله مناسبی برای عکاسی نیستند. برای همین کیفیت دوربین آنها اغلب از بهترین دوربین‌های موبایل‌های روز کمتر است.

  • تبلت‌ها با پیشرفت تکنولوژی روز هم روزآمد می‌شوند. روی آنها می‌توان به روزترین نسخه‌های اندروید، ویندوز و یا IOS را ریخت. محبوب‌ترین سیستم‌عامل‌های تبلت‌ها عبارتند از ویندوز محصول مایکروسافت، اندروید محصول گوگل و IOS از شرکت اپل.

  • تبلت‌ها بسته به نوع‌شان قابلیت اتصال به نسل‌های مختلف اینترنت را دارند. در حال حاضر محبوب‌ترین تبلت‌ها در ایران تبلت‌هایی هستند که به اینترنت نسل سه و چهار یعنی 3G و 4G وصل می‌شوند.

تبلت مخصوص کودکان

با توجه به علاقه ویژه کودکان به گجت‌های هوشمند، همیشه در خانواده‌های دغدغه‌هایی برای زمان خرید یک وسیله هوشمند برای کودک وجود دارد. همچنین با توسعه آموزش‌های آنلاین در این سال‌ها به‌ویژه در سال‌های بعد از پاندمی کرونا، خانواده‌های زیادی مجبور به تهیه یک وسیله هوشمند برای برقرار ارتباط کودک شان شده‌اند.

آمارها نشان می‌دهد که تبلت‌ها در میان انواع گجت‌های موجود در بازار، محبوب‌ترین وسیله و انتخاب برای خانواده‌ها بوده است. همین مسئله موجب شد تا هم نرم‌افزارهای زیادی برای مناسب‌سازی تبلت‌ها برای کودکان طراحی شود و حتی تبلت‌های مخصوصی در این مسیر طراحی شود. به هر روی تبلت‌ها این روزها نقش مهمی در خانواده‌ها دارند و با توجه به صفحه بزرگتری که دارند، وسیله مناسبی برای آموزش‌های آنلاین هم به‌شمار می‌روند.

خرید اینترنتی تبلت از سایت دیوار

برای خرید اینترنتی انواع گجت‌های هوشمند احتیاج به یک بازار بزرگ و متنوع دارید که بتوانید همه محصولات را ببینید. قیمت‌ها و کیفیت‌ها را مقایسه کنید و در نهایت گزینه مورد نظرتان را با تامین حداکثری نیازها و مطابق بودجه‌تان تهیه کنید.

بازار اینترنتی دیوار در دو نسخه سایت و اپلیکیشن، این فرصت را به شما می‌دهد تا انواع مختلف، تبلت‌ها را با هم مقایسه کنید. از کیفیت و قیمت محصول مطمئن شوید و در نهایت اقدام به خرید کنید.