باغ
توضیحات
زمین باغی . دارای فنس و درب ورودی . نهال دو ساله همسایگان خوب و ویو عالی جنگل. قولنامه معتبر
تصویرها برای همین ملک است؟
خیر
متراژ
۲۸۵ متر مربع
قیمت ملک
۱,۲۸۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
قیمت هر متر
۴,۴۹۱,۰۰۰ تومان
سایر ویژگیها و امکانات
بررسی و کارشناسی

گزارش آگهی