نشان دیوار

وب‌اپلیکیشن یا PWA دیوار سرویسی است که نصب آن، استفاده از دیوار را بدون نیاز به دانلود اپلیکیشن و به‌روز‌رسانی و تنها با کلیک روی آیکون آن فراهم می‌کند. در نسخهٔ وب‌اپلیکیشن نیازی به دانلود و به‌روزرسانی نیست و کاربران iOS و اندروید با دسترسی‌ به آیکون اپلیکیشن در کنار سایر اپ‌های موبایل خود می‌توانند از آن استفاده کنند.

۱. در نوار پایین روی دکمهٔ share بزنید.

۳. در قسمت بالا روی دکمهٔ Add بزنید.

نشان دیوار

بیشترین جستجوهای دیوار
خودروی سواریفروش آپارتماناجاره آپارتمانموبایلصندلی و نیمکتحیواناتوسایل شخصیخدماتاستخدامتلویزیون
چت و تماس پشتیبانی
  1. املاک
  2. فروش مسکونی
  3. فروش زمین و ملک کلنگی
  4. خانه

خانه

    زنگ خطرهای قبل از معامله

تصویر‌ها برای همین ملک است؟

    بله

متراژ

    ۴۸۰ متر مربع

قیمت ملک

    ‏۳,۳۶۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

قیمت هر متر

    ‏۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان

سایر ویژگی‌ها و امکانات

توضیحات

    خانه کلنگی نیمه ساخت 80 متری زمین کل 480 متر واقع در روستای خطایان نزدیک به خیابان اصلی با همسایگان خوب، مناسب برای باغچه کاری دارای انشعاب آب، برق، گاز، تلفن، دارای محیط آرام قیمت هر متر مربع 7.000.000 دارای سند تک برگ 6 دانگ میتونین حضوری هم تشریف بیارین از ملک بازدید کنید

    تصویر 1 از 1
    خانه|فروش زمین و ملک کلنگی|بشاریات, |دیوار