زمین
توضیحات
زمین ۱۸۰ متری روستای حسین اباد ناظر اماده ساخت قطعه دوم دورش دیوار فقط ۱۰۰ تومن پول درو دیوار زمین چار گوش ا
متراژ
۱۸۰ متر مربع
قیمت ملک
۴۵۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
قیمت هر متر
۲,۵۲۷,۰۰۰ تومان
سایر ویژگیها و امکانات

گزارش آگهی