بعدی

کیف/کفش/کمربند

کیف و کفش و کمربند

از قدم گفته‌اند که پا قلب دوم آدم است. انتخاب کفش مناسب برای پا و حفظ سلامت آن بسیار مهم و ضروری است. یک نکته مهم در انتخاب مناسب سایز کفش این است که فقط به طول پا برای انتخاب سایز دقت نکنیم، بلکه فرم انگشتان و عرض پا هم برای انتخاب کفش و قالب مناسب پا بسیار مهم است.

در واقع سعی کنید کفش را بر اساس آرگونومی پای خود انتخاب کنید تا با آن راحت باشید. نکته دیگر اینکه انتخاب کفش مناسب کامل کننده استایل شخصی شما است و از نگاه بسیاری از طراحان کفش یکی از مهم‌ترین اجزا تیپ شماست!

کفش‌ها در انواع مختلف هستند و بهتر است برای هر مناسبتی کفش مناسب آن موقعیت را بپوشیم.

کفش رسمی و مجلسی که معمولا انواع زنانه و مردانه آن از جنس چرم مصنوعی و طبیعی و دست‌دوز در رنج قیمت متفاوت وجود دارد و با لباس و کت و شلوار و کیف و کمربند ست می‌شود.

اگر روزانه فعالیت زیادی دارید و زیاد راه می‌روید سعی کنید از کفش اسپرت و ورزشی که راحت و سبک هم هست، استفاده کنید.

در فصول مختلف هم از کفش زمستانی مثل بوت و نیم بوت و کفش راحتی تابستان مثل انواع صندل‌ها و اسلیپرها استفاده می‌کنیم.

این روزها استفاده از کفش روزمره و تخت مثل انواع کالج هم بسیار طرفدار دارد چون با انواع لباس‌های اسپرت یا رسمی ست می‌شوند.

کیف هم از اجزای کاربردی در استایل شخصی است که معمولا با نیم‌نگاهی به مدل کفش انتخاب می‌شود، بسیاری هنوز علاقه‌مند کیف و کفش ست هستند ولی در بسیاری از طراحی‌های امروز ست نبودن کیف و کفش از لحاظ رنگ هم مورد توجه است. کیف‌ها در انواع مختلف تولید می‌شوند مثل:

  • کیف روزمره یا کیف های دستی و پاسپورتی که معمولا ظاهری کلاسیک دارند و برای حمل اسناد ضروری و کوچک هستند.

  • کیف اداری که معمولا در دو جنس چرم و برزنت هستند و فضای زیادی برای حمل وسایل مختلف از تبلت تا موبایل و کتاب دارند.

  • کیف کمری که معمولا برای نگه‌داری چک و پول نقد و وجوه مختلف بسیار امن هستند.

  • کیف رسمی و مجلسی، کیف دوشی، کیف کمری و کیف ورزشی، کیف پول و کوله پشتی از انواع دیگر کیف هستند.

کمربند هم جزو اکسسوری است که مکمل کیف و کفش است و توجه به جزئیات آن در طراحی‌های سال‌های اخیر بسیار بیشتر شده است. قبل‌ترها کمربند معمولا ظاهری ساده و کلاسیک داشت ولی امروزه کمربند با دوخت تزیینی و سوزن دوزی یا گلدوزی های بسیار ظریف هم ترند شده‌اند.

کمربندهای مردانه رسمی و کلاسیک معمولا سگک ریلی دارند و از جنس چرم طبیعی یا مصنوعی هستند. کمربندهای اسپرت معمولا بزرگ‌تر از کمربند رسمی هستند و سگک سوزنی دارند و انواع برزنتی آن هم تولید می‌شود.

خرید اینترنتی کیف و کفش و کمربند از سایت دیوار

این روزها برندها و تولیدکنندگان ایرانی کیف و کفش و کمربند هم چه از جنس چرم چه جنس‌های دیگر تولیدات خلاقانه و مطرحی دارند و هم‌پا با برندهای معروف خارجی کیف و کفش مشتریان خود را دارند. برا مشاهده و مقایسه طراحی و قیمت انواع کیف و کفش و کمربند وارد سایت دیوار شوید و با مشاهده تنوع محصولات در دیوار خریدی لذت بخش را تجربه کنید.